Optometrista/ka

  • Šumperk
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme optometristu/ku do našeho teamu v zavedené oční optice v Šumperku. Přímo spolupracujeme s vlastní oční ambulancí, moderní přístrojové vybavení, máme pravidelná odborná školení, vdělání v oboru nutné. Nástup možný ihned.
Požadována odbornost - vystudovaný OPTOMETRISTA/TKA. ŘP "B" výhodou, praxe v oboru výhodou, práce s PC, příjemné vystupování a přístup k práci se zákazníkem, flexibilita, chuť učit se novým věcem.

Náplň práce: refrakční vyšetření, prodej, dílenské optické práce - upřesnění na osobním pohovoru. Pracovní doba: PO-PÁ 8-17.00 hod. Mzdové podmínky: uvedená mzda + odměny. Nabízíme motivační bonus, stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody

Umístění pracovní pozice

OPTOMEDIC DD s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Pracoviště: Gen. Svobody 2821/19a, 78701 Šumperk
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Antonín Dvořák Dis.
E-mail: optomedic@seznam.cz
Telefon: 608840531
ID inzerátu: 101429