Na pozici kvalitáře hledáme právě TEBE!

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Přemýšlíte o změně povolání a rádi byste vyzkoušeli něco nového? Nabízíme Vám pozici kvalitáře, ke které Vám postačí znalost práce na počítači, důraz na detail a dobré vyjadřovací a popisovací schopnosti. Pokud k tomu navíc máte zkušenosti s 3D měřícím přístrojem nebo s technickými výkresy, tak to bude Vaše velké plus! Na této pozici Vás odměníme nástupní mzdou 25.000 Kč/měs., příspěvky nad rámec zákona, příspěvkem na penzijní fond nebo dalšími benefity jako například dotované závodní stravování a výhodný tarif u T-Mobile. Odpočívat u nás budete 24 dní v kalendářním roce. V případě zájmu nám pošlete svůj životopis.

Popis pozice

Kontrola finálního výrobku

Práce na PC

Spolupráce s oddělením výroby

Požadavky

Uživatelskou znalost práce na PC

Znalost práce s 3D měřícím přístrojem (výhodou)

Důraz na detail

Znalost technických výkresů (výhodou)

Dobré vyjadřovací a popisovací schopnosti

Nabízíme

HPP v lokalitě Praha 9 Letňany

Práci v kmenovém stavu u klienta ve výrobní společnosti

Nástupní mzdu 25.000 Kč/měs.

Po zkušební době:

Příspěvek na penzijní fond

Příplatky nad rámec zákona

Měsíční hodnocení nadřízeným

Dotované závodní stravování

Dovolenou 24 dní/kalendářní rok

Výhodný tarif od T-Mobile

n

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000 Kč
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Jana Káninská
E-mail: Jana.Kaninska@manpower.cz
Telefon: +420 734 526 088
ID inzerátu: 177864