Všeobecná sestra

  • Doporučujeme
  • Olomouc
  • HPP
  • nástup ihned

Jste samostatný/á, komunikativní a máte odpovídající zdravotnické vzdělání? Pak hledáme právě Vás!
Hledáme všeobecnou sestru.

Co bude Vaším úkolem:

  • péče o pacienty v rámci OLÚ (odborný léčebný ústav – samostatní pacienti)
  • práce se zdravotnickou dokumentací, účast na vizitě
  • spolupráce s ostatním zdravotnickým personálem
  • práce ve 3- směnném provozu (ranní, denní, noční)
  • práce na hlavní pracovní poměr – plný úvazek

Co u nás získáte:

  • práci v příjemném lázeňském prostředí
  • nástupní mzda dle kvalifikace a praxe
  • zaměstnanecká strava v prostorách areálu lázní
  • Sick Days (zdravotní volno)
  • výhodné mobilní tarify
  • výměnné pobyty v lázních v ČR
  • možnost bezúročné půjčky
  • odměny při životních jubileích
  • nástup ihned/dohodou

Co od Vás očekáváme:

  • min SŠ vzdělání v příslušném oboru
  • všeobecné zdravotnické znalosti
  • znalost práce na PC,
  • pozitivní přístup, příjemné vystupování
  • samostatnost, spolehlivost
  • občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email stehlikova@lazneslatinice.cz nebo volejte na  +420 734 572 021.

Budeme se na Vás těšit.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné
  • Práce s PC

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Slatinice 29, 78342 Slatinice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Tereza Stehlíková
E-mail: stehlikova@lazneslatinice.cz
Telefon: +420 734 572 021.
ID inzerátu: 179223

Aktuálně zde hledá novou práci 378 lidí.