Kuchař/ka

  • Doporučujeme
  • Olomouc
  • HPP, Zkrácený úvazek, DPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Máte zájem o gastronomii, chcete se rozvíjet a kuchyň je Vaším druhým domovem? Pak hledáme právě Vás!
Hledáme šikovné kuchaře a kuchařky.

Co bude Vaším úkolem:

  • příprava jídel tradiční české i moderní kuchyně
  • koordinace práce mezi jednotlivými pracovišti
  • příprava jídel pro lázeňské pacienty
  • příprava jídel pro společenské akce (svatby, rauty, rodinné oslavy, firemní akce…)
  • práce ve směnném provozu, práce na hlavní pracovní poměr

Co u nás získáte:

  • možnost prohlubování znalostí v dietní gastronomii
  • možnost dalšího profesního vzdělávání
  • práci v příjemném lázeňském prostředí
  • nástupní mzda dle kvalifikace a praxe
  • zaměstnanecká strava v prostorách areálu lázní
  • výhodné mobilní tarify
  • výměnné pobyty v lázních v ČR
  • možnost bezúročné půjčky
  • odměny při životních jubileích

Co od Vás očekáváme:

  • minimální vzdělání střední odborné – vyučení v oboru kuchařka/kuchař
  • praxe v oboru výhodou, nezaučené zaučíme
  • znalost z oblasti dietní gastronomie výhodou
  • zájem o moderní gastronomii a ochota učit se
  • zdravotní způsobilost (potravinářský průkaz)
  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pozice je vhodná i pro absolventy

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email stehlikova@lazneslatinice.cz nebo volejte na        +420 734 572 021. Těšíme se na Vás.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Slatinice č.p. 29, 78342 Slatinice
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek, DPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol, Důchodce
Kontaktní osoba: Tereza Stehlíková Stehlíková
E-mail: stehlikova@lazneslatinice.cz
ID inzerátu: 179225

Aktuálně zde hledá novou práci 148 lidí.