Zkušená servírka/číšník na Hotel Zlechov

  • Doporučujeme
  • Prostějov

Hledáme spolehlivého profesionála kterého nezaskočí jakákoli situace a práce se nebojí. Jedná se o práci servírky/číšníka na Hotelu Zlechov, který se nachází v odlehlé části města Plumlova poblíž břehu Plumlovské přehrady.

Náplň práce

  • Hlavním úkolem bude organizovat servis pokrmů a nápojů
  • Řídit práci dvou dalších servírek na baru
  • Hlídat množství zásob na baru
  • Dohlížet a sám dodržovat čistotu pracoviště
  • Sám se podílet na objednávkách a roznosu

Požadavky

  • Vyučení v oboru číšník-servírka nebo min. 5 let praxe
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Nebát se vzít do ruky mop (dodržovat úklid na pracovišti)
  • Zodpovědnost
  • Asertivnost
  • Loajálnost vůči zaměstnavateli

Nabízíme

  • Plat více než slušný vždy v termínu či dle dohody, kterou vždy dodržíme
  • Spropitné (tip) vyplácené 1x za měsíc (popř. dle dohody)
  • Pro pracovitější zaměstnance odměny navíc
  • Oběd, kávy a točené nápoje na pracovišti zdarma (kromě alkoholu)
  • Po určité době zapůjčení zánovniho služebního vozidla (k soukromým účelům dle domluvy)
  • Firemní oblečení a obuv.
  • Možnost seberealizace
  • Ubytování v pracovní dny

Jedná se o práci 3-4 dny v týdnu, a to hlavně víkendy. Není problém se domluvit na volnu. Máme vytvořený dlouhodobý plán směn.

Zaujala Vás naše poptávka po pracovní pozici? Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: zlechov@rodinakolackova.cz a následně Vás budeme kontaktovat.

Těšíme se na Vás. Firma Rodina Koláčkova s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní)

Umístění pracovní pozice

Rodina Koláčkova s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 18 — 30 tisíc
Pracoviště: Plumlov 342, 79803 Plumlov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Martina Škařupová
E-mail: zlechov@rodinakolackova.cz
ID inzerátu: 179746

Aktuálně zde hledá novou práci 260 lidí.