TECHNICKÝ ŘEDITEL

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Karlovy Vary
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

TECHNICKÝ ŘEDITEL/ŘEDITELKA

Do hotelů v Mariánských Lázních a Karlových Varech hledáme zkušeného profesionála s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení technického úseku hotelového provozu.

Náplň práce ředitele hotelu:
• zodpovědnost za technický úsek hotelů
• plánování a zpracování směn podřízených
• zajištění optimalizace nákladů na technický provoz hotelu,
• rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
• plánování, organizování a implementace technických zařízení,
• personální řízení, koordinace a kontrola činností zaměstnanců technického úseku,
• komunikace s externími dodavateli,
• motivace a koučink podřízených pracovníků,
• kontrola revizí a zařízení

Požadujeme:
• prokazatelné zkušenosti min. 3 let na manažerské pozici technického zaměření,
• znalost základů anglického a ruského jazyka

• vzdělání technického směru značnou výhodou
• rozhodnost a přirozená autorita,
• zvládání zátěžových i stresových situací,
• komunikační, organizační a argumentační dovednosti,
• výborné prezentační dovednosti -  reporty vedení společnosti, komunikace s pojišťovnami (vyřízení škodních událostí)
• reprezentativní vystupování a vzhled.

Nabízíme:
• velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
• příjemné zázemí prosperujícího řetězce

Nástup: dle dohody

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Umístění pracovní pozice

GLOBAL-ACCOUNTING-SERVICES.COM s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Nová Louka 11, 36001 Karlovy Vary
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bc. Petra Sokolovská
E-mail: accounting33@global-accounting-services.com
ID inzerátu: 183448

Ochrana osobních údajů

Dle GDPR dbáme na ochranu osobních údajů. Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení GDPR.

Aktuálně zde hledá novou práci 135 lidí.