Provozní elektrikář

  • Doporučujeme
  • Praha

Pro podporu našeho týmu hledáme nového kolegu, kolegyni pro pracovní pozici :

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Pracovní poměr:

práce na plný úvazek ve směnném provozu

Smluvní vztah:

pracovní smlouva na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

  • opravy elektro strojů a zařízení (plnící linky na výrobu trvanlivého mléka)
  • preventivní a běžná údržba elektro strojů a zařízení

Požadujeme:

  • výuční list nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
  •  platné osvědčení pro práci dle vyhl.50/78 Sb. §6
  •  praxi elektro údržby strojů a zařízení
  •  ochotu pracovat v nepřetržitém provozu  v rámci stanoveného harmonogramu směn

Nabízíme:

  • stabilitu velkého zaměstnavatele se zahraniční účastí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravenky, nápoje na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy, profesní vzdělávání
  • výhodný nákup vlastních výrobků
  • možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
  • náborový příspěvek

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

Mlékárna Pragolaktos, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–40 000 Kč
Pracoviště: Českobrodská 1174 1174, 19800 Praha
Kontaktní osoba: Michaela Svobodová
E-mail: michaela.svobodova@pragolaktos.cz
Telefon: 734689789
ID inzerátu: 183900

Ochrana osobních údajů

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Mlékárna Pragolaktos, a.s. se sídlem Českobrodská 1174, Praha 9, IČ 27133079 k účelu nabídky volných pracovních pozic. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.