Obchodní zástupce STAVEBNINY - PLZEŇSKÝ REGION

  • Doporučujeme
  • Plzeň-sever

Hledáme obchodního zástupce se zkušenostmi ze STAVEBNÍHO OBORU pro PLZEŇSKÝ region

Náplň práce:

  • akvizice nových klientů
  • rozvoj obchodních vztahů u stávajících zákazníků
  • komplexní agenda obchodního případu (příprava předběžné cenové kalkulace, objednávka zboží, komunikace s dodavateli, zákazníky, případné řešení reklamací a související administrativní agenda)

Požadujeme:

  • orientaci v materiálech pro střechy nebo suchou/hrubou stavbu
  • obchodní potenciál
  • samostatnost, rozhodnost
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • zodpovědný a samostatný přístup k práci
  • ŘP sk.B a chuť denně jezdit

Nabízíme:

  • roční smlouva na HPP, při oboustranné spokojenosti na neurčito
  • zajímavé platové podmínky (fixní plat+provize z prodeje+osobní ohodnocení)
  • maximální volnost v organizaci práce
  • žádné reporty
  • flexibilní pracovní doba
  • plné pracovně-technické vybavení - samozřejmostí je automobil, telefon, notebook
  • volné víkendy, svátky i období mezi Vánočními svátky a Novým rokem

Další výhody

  • neformální pracovní prostředí
  • jistota stabilního zaměstnavatele
  • otevřený a pohodový kolektiv
  • zajímavé firemní akce
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš životopis spolu se stručným motivačním dopisem. Těšíme se na Vaše reakce.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Vzdělávací kurzy a školení

Umístění pracovní pozice

OBB stavební materiály, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: U Seřadiště 223, 326 00 Plzeň
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Anna Urbanová
E-mail: anna.urbanova@obb.cz
Telefon: 775430608
ID inzerátu: 241883