DĚLNÍK SKLÁŘSKÉ VÝROBY

  • Blansko
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici „DĚLNÍK SKLÁŘSKÉ VÝROBY“ do pracovního kolektivu v Úsobrně (okres Blansko)

Náplň práce:

Pracovník na této pozici třídí a balí sklářské výrobky – obalové sklo jako jsou lahve na alkohol, víno, kelímky pro potravinářský nebo kosmetický průmysl atp.

Požadujeme:

  • Dobrý zrak
  • Ochotu pracovat v třísměnném nepřetržitém provozu
  • Kladný přístup k práci a spolehlivost

Nabízíme:

mzdu 27 000 - 29 000 Kč/měsíc a možnost profesního i mzdového růstu
  • Práci v české společnosti – jsme na trhu 192 let
  • Stabilní zaměstnání na pracovní poměr
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění nebo doplňkové penzijní spoření až 1090,- Kč měsíčně
  • Další zaměstnanecké benefity (T-mobile zvýhodněné tarify, pololetní odměny, odměny při výročích, vitamínové balíčky apod.)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nadstandardní zdravotní péče - vitamínové balíčky

Umístění pracovní pozice

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 27 000–29 000 Kč
Pracoviště: Úsobrno 79, 67939 Úsobrno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ivona Petrová
E-mail: iva.petrova@sklomoravia.com
Telefon: 739661710
ID inzerátu: 245607

Ochrana osobních údajů

Jako uchazeč o zaměstnání společnosti SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost, IČ: 16343646, se sídlem č.p. 79, 679 39 Úsobrno (dále jen „Společnost“) beru na vědomí následující poučení ohledně osobních údajů, které Společnost zpracovává.

Společnost zpracovává mé osobní údaje, které mne identifikují  a dále dosažené vzdělání a kvalifikaci, kontaktní údaje včetně telefonního čísla a emailové adresy. Tyto osobní údaje Společnosti poskytuji za účelem účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici u Společnosti ve formě životopisu.

Pro potřeby výběrového řízení poskytnu i další vyžadované osobní údaje. V případě zisku pracovní pozice poskytnu Společnosti další vyžádané osobní údaje sloužící pro potřeby plnění zákonných požadavků zaměstnavatele vůči zaměstnanci a lékařskou zprávu.

Osobní údaje jsem Společnosti předal/a zcela dobrovolně a prohlašuji, že jsem jí předal/a pouze aktuální údaje.

Mnou poskytnuté osobní údaje bude Společnost zpracovávat pouze po dobu trvání výběrového řízení.

Beru na vědomí, že Společnost vykonává funkci správce mých osobních údajů a z tohoto důvodu se na Společnost mohu kdykoliv obracet s námitkou či dotazem na zpracování kteréhokoliv mého osobního údaje. Mohu kdykoliv žádat přístup k osobnímu údaji. Mohu se na Společnosti kdykoliv domáhat smazání či skartace všech nebo části mých osobních údajů.

V případě nesouhlasu se zpracováním či vyřízením mé námitky se mohu obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 727/27, 170 00 Praha 7 Holešovice a rovněž se mohu obrátit se svým nárokem na odškodnění anebo znepřístupnění videa či jeho části na soud.