Operátor výroby

  • Doporučujeme
  • Brno-venkov
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme do našeho týmu šikovné kolegy na pracovní pozici: OPERÁTOR VÝROBY (SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY)

Práce v nepřetržitém provozu - směna 12 hod - krátký dlouhý týden.

Náplň práce:

  • Práce s plně automatickou linkou.
  • Veškeré činnosti spojené s obsluhou výrobní linky.
  • Seřizování výrobní linky.
  • Nastavování výrobní linky pomocí dotykových panelů.
  • Preventivní a kontrolní prohlídky výrobní linky.
  • Základní údržba linky.

Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek.
  • Nástup možný IHNED.
  • Hrubá měsíční mzda od 25.000 Kč do 34.000 Kč + ostatní firemní benefity uvedené níže.

Požadujeme:

  • SOU vzdělání – minimálně vyučen.
  • Zkušenost s VZV výhodou.
  • Pečlivost, manuální zručnost.

Ostatní firemní benefity:

  • Stravenky 130,- Kč/směna, plně hrazené zaměstnavatelem- dostanete vyplacené do mzdy.
  • Pololetní/vánoční odměny.
  • Při doporučení nového kolegy, náborový příspěvek 15.000,- Kč.
  • Flexi pass v hodnotě 300,- Kč měsíčně.
  • Školení a vzdělávání – odborná, rozvojová, počítačová, jazyková.
  • Sick days – 2 dny volna.
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500,- Kč/měsíc.
  • Nákup firemních produktů za zvýhodněné ceny.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Životopis zasílejte na email: kariera@moracell.cz. Nebo volejte mob. 739 245 447.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Stravenky
  • Sick days
  • Výrobky a služby se slevou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na volný čas

Kontaktní osoba: Tereza Zmidlochová
Telefon: 739 245 447