Dělník ve výrobě hygienických a zdrovotnických prostředků

  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Kontakt e-mailem.

Společnost Medspace s.r.o. je aktivně se rozvíjejícím vývojářem a výrobcem hygienických a zdravotnických prostředků. V současnosti hledáme nové kolegy a kolegyně, které by se zapojili do našeho výrobního týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava komponentů pro výrobu,
  • obsluha strojů a zařízení,
  • vizuální kontrola výrobků.

POŽADUJEME:

  • zkušenosti na obdobné pozici,
  • manuální zručnost,
  • spolehlivost, pečlivost, pracovitost,
  • dobrý zdravotní stav, bezúhonnost.

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj.

Zájemce o tuto pozici žádáme o zaslání životopisu na emailovou adresu info@medspace.

Souhlas zaměstnavatele ze zaměstnaneckou kartou.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

MEDSPACE s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 21 480 Kč
Pracoviště: Špitálka 84/1, 60200 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Lidia Vagundová
E-mail: info@medspace.cz
ID inzerátu: 250563