Manipulant - specialista zásobování (2 směny)

  • Doporučujeme
  • Rychnov nad Kněžnou

V rámci nového projektu posilujeme náš tým a hledáme šikovné manipulanty/skladníky.

Náplň práce:

  • Zpracování požadavků montážní linky a zavážení materiálu pro montáž sedadel dle pokynů
  • Zaskladnění materiálu do skladových prostor po uvolnění vstupní kontrolou
  • Řízení stavu skladovacích prostor ve svěřené oblasti dle interních předpisů
  • Udržování optimální hladiny materiálu a vratných obalů u montážní linky dle nastaveného systému
  • Aktivně se podílet na úrovni kvality v podniku
  • Spolupráce s oddělením logistiky
  • Odpovědnost za dosažení nastavených ukazatelů a cílů
  • Provádění fyzických inventur dle pokynů od dispozic

Požadavky:

  • Oprávnění VZV – výhodou
  • Spolehlivost, svědomitost, samostatnost, loajalita, flexibilita
  • Odpovědnost za odvedenou práci a její výsledky

Co nabízíme:

  • Stabilní práce v úspěšné nadnárodní kanadské společnosti
  • Práce ve dvousměnném i 18 ti směnném režimu
  • Možnost profesního růstu
  • Plnohodnotné zaškolení na pozici
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a dosažených výsledků
  • Nástupový bonus ve výši 10 000 Kč
  • Bonus "ZÍSKEJ KOLEGU" ve výši 5 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Podíl na hospodářských výsledcích (zaměstnanecké akcie)
  • Příspěvky na dětskou rekreaci
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje
  • Poukázky Flexi Pass
  • Odměna za životní a pracovní výročí
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • výhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na volný čas
  • Pitný režim
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Kristýna Predecká
Telefon: 773 754 078