Skladník-ce/řidič VZV - zaškolení na VZV

  • Doporučujeme
  • Kolín
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme šikovného kolegu/kolegyni na naši pobočku v Ovčárech. Pokud nemáme praxi ve skladu nebo aktuálně nemáte platný průkaz na řízení VZV, nevadí. Po nástupu Vás proškolíme a zajistíme Vám bezplatně průkaz řidiče VZV.

Náplň práce:

  • aktivní obsluha VZV
  • vykládka prázdných palet, závoz na pozice a stohování palet
  • určování pozice přes kameru na VZV
  • nakládka palet z pozic na návěs
  • převzetí a kontrola dokumentů k vykládce
  • vykládka plných palet z návěsu

Co požadujeme?

  • spolehlivost, pozornost, pečlivost
  • ochotu učit se nové věci
  • dobrý vztah k technice

Co můžeme nabídnout?

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100Kč / odpracovaná směna (plně hrazeny zaměstnavatelem)
  • příspěvek na dopravu 40Kč / odpracovaná směna
  • příspěvek na zdraví / sport / kulturu / volný čas (500 benefit bodů / měsíc)
  • nadstandardní firemní kulturu: vitaminové balíčky v době chřipek; káva zdarma
  • po zkušební době pracovní oblečení, které Vám pravidelně vyčistíme
  • pojištění odpovědnosti za škody

Pracoviště: Průmyslová zóna Ovčáry 276, 280 02 Kolín

Pracovní doba: 01 – 02/2021 - dvousměnný provoz: týden ranní 6-14:25hod., týden odpolední 15:30 – 23:55hod.; od 03/2021 třísměnný provoz: týden ranní 6 – 14hod., týden odpolední 14 – 22hod., týden noční 22 – 06hod.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - propadlé oprávnění obnovíme

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky - plně hrazené zaměstnavatelem
  • Cafeterie

Umístění pracovní pozice

Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Kontaktní osoba: Eva Huková Bc.
Telefon: +420736751454