Mechanik - i pro absolventy - Blatná

  • TOP zaměstnavatel
  • Blatná

Jste kutil? Je oprava mašin a zařízení Vaše parketa? Hledáme i šikovné nováčky do kmenového stavu. Přidejte se do našeho zkušeného týmu! Naučíme Vás seřizovat, nastavovat a opravovat výrobní stroje a zařízení. Nepotřebujete mít vysokou školu, stačí být technický typ, mít šikovné ruce a chtít se naučit novým dovednostem jako seřizovač.

Popis pozice

  • zodpovědnost za zajištění chodu vstřikovacích strojů Engel, jejich nastavení dle technické dokumentace
  • řešení problémů a vad při vstřikování

Požadavky

  • vyučen v technickém oboru
  • technické myšlení, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť zdokonalovat se v oboru
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • práci v čistém a moderním prostředí
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • 13. mzdu
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • peněžní příspěvek na dojíždění nebo zajištěné svozy

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–32 000 Kč
Kontaktní osoba: Ana Carmen Voborská
E-mail: carmen.voborska@manpower.cz
Telefon: +420 725 857 628
ID inzerátu: 268538