Stavbyvedoucí

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Co vás čeká

Hledáme kolegu do našeho týmu, který bude mít na starosti kompletní řízení a vedení jednotlivých staveb.Tedy:

- koordinace pracovníků - plánování prací

- kompletní řízení stavby - tedy kontrola souběhu s harmonogramem a jeho dodržení, vedení nákladovosti stavby, zajištění 100% kvality provedených prací, dodržení rozpočtu.

- příprava podkladů k fakturaci pro odsouhlasení a schválení objednatelem/investorem.

- komunikace s objednatelem/investorem v případě změn, technických řešení a následně příprava podkladů a rozpočtů pro realizaci s kolegy v oddělení.

- komunikace a správná motivace směrem k zaměstnancům, které budeš mít na starosti.

Tvůj účel je, že pomáháš firmě k bezchybné a bezproblémové realizaci staveb - jsi tedy klíčová osoba pro plynulý chod stavby, který máš pod svou vlastní kontrolou.

Pokud na tomto postu uspěješ, pak máš šanci se vypracovat dále na vyšší pozici.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Chuť do práce, technické myšlení, zaměření se na cíl=výsledek

- vysokou míru etiky, dobré komunikační schopnosti, odolnost proti stresu

- znalost práce s MS excell, orientace a práce s rozpočty, čtení výkresů

- schopnost plánovat a organizovat

- ekonomické myšlení, mít příjemné vystupování a ochotu se dále rozvíjet

- řidičský průkaz sk. B

Na této pozici určitě počítej s tím, že se budeš dále vzdělávat - tvůj rozvoj bude podpořen individuálními školeními a semináři.

Výhodou bude, pokud budete umět

Práce s programem RTS. Praxe v oboru minimálně 3 roky.

Co vám můžeme nabídnout

Rodinný kolektiv, osobní přístup. Zakládáme si na otevřené komunikaci. Počítáme s tím, že se budeš dále rozvíjet a vzdělávat - jednotlivé kurzy a semináře. Osobní automobil i pro soukromé účely. Finanční ohodnocení formou bonusů za dosažení stanovených cílů. Podílíš se na plánování a tvorbě dalšího rozvoje divize realizace, kde v případě, že budeš úspěšný, můžeš dosáhnout na vyšší pozice - což přináší i skvělé ohodnocení.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC - Office, rozpočtový program RTS

Benefity

  • Vlastní organizace práce - se zaměřením na výsledek = cíl
  • Bonusy a prémie - speciální ohodnocení dle splněných cílů
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook - a mobilní telefon

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–50 000 Kč
Pracoviště: Bzenecká 4242/18a, 62800 Brno
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol, Absolventy vysokých škol
Kontaktní osoba: Ing. Jana Šerá
E-mail: sera@jissta.cz
Telefon: +420608656332
ID inzerátu: 271717