Předvýrobní přípravář hlavní stavební výroby

  • Frýdek-Místek
  • HPP
  • Pro absolventy

Jsme ryze česká stavební firma, která působí především v Moravskoslezském kraji. Zaměřujeme se na všechna odvětví pozemního stavitelství. Hledáme posilu do týmu na pozici Předvýrobní přípravář hlavní stavební výroby pro pracoviště Třinec.

Co Vás čeká:

  • zajištění nabídek
  • jednání se subdodavateli
  • znalost projektové dokumentace
  • oceňování rozpočtů
  • znalost programu Build Power - výhoda

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • min. SPŠ stavebního směru
  • prokazatelná praxe v oboru, možnost i pro absolventy (zaškolíme)
  • práce s PC (excel, word)
  • samostatnost a časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce v prosperující firmě
  • profesní růst, průběžné vzdělávání
  • týmové a přátelské pracovní prostředí
  • stravenková karta
  • 5 týdnů placené dovolené
  • karta Multisport, kterou lze využít v různých sportovních center a studií
  • hrubá měsíční mzda od 27.000,- Kč do 32.000,- Kč

Kontaktní údaje:

Petra Škrabalová – sekretariát ředitele společnosti, tel. 558 999 701, e-mail: info@bstav.cz
Ing. Tomáš Kaleta – vedoucí technického úseku, tel.: 558 999 704, 731 068 644, e-mail: tomas.kaleta@bstav.cz

Beskydská stavební, a.s.
Frýdecká 225, 739 61 Třinec
www.bstav.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky
  • Multisport karta

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 27 000–32 000 Kč
Pracoviště: Frýdecká 225, 73961 Třinec
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Petra Škrabalová
E-mail: info@bstav.cz
Telefon: +420558999701
ID inzerátu: 278696