ELEKTROMECHANIK AŽ 190,-/HOD. - I PRO ABSOLVENTY A ŽENY

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň-město
  • Pro absolventy

Do strojní výroby v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky.

Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

Náplň práce:

Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.

Požadavky:

  • Min. vyučení v elektrotechnickém směru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP
  • Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
  • Možnost uplatnění i pro absolventy či ženy s praxí v oboru
  • Možnost ubytování
  • Možnost přesčasových hodin
  • Možnost záloh
  • Nástup možný ihned

Hodinová mzda:

  • mzda až 190 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen@markmont.eu  Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Kontaktní osoba: Nikola Paldusová
Telefon: 777743051