Technolog/technoložka - normovač/ka

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Místo výkonu práce Přelouč.
Hledáme ambiciózní lidi na rozšíření našeho týmu.
Stanete se součástí prosperující společnosti patřící mezi přední evropské výrobce pancéřovaných vozidel. Společnost disponuje vlastním konstrukčním oddělením a také vlastním vývojem a výrobou prvků pancéřované ochrany. Firma SVOS je plně soběstačná - "vlastně malá automobilka" - a v přeloučském závodě má k dispozici veškeré potřebné technologie, které umožňují - společně s profesní skladbou zaměstnanců - aby se pancéřovaná vozidla vyráběla plně a pouze "pod jednou střechou".

Náplň práce:

  • nastavování výrobních procesů, strojů,
  • odpovědnost za technický stav, dodržování technických postupů a parametrů výroby dle norem,
  • diagnostika potíží a jejich příčin,
  • spolupráce při vývoji nových technologií a výrobků,
  • posuzování výrobní dokumentace z hlediska vyrobitelnosti a s ohledem na technologii ve výrobě,

Požadavky:

  • SŠ technického směru (strojní zaměření),
  • znalost výkresové dokumentace,
  • znalost zpracování technologických postupů a podkladů pro realizaci zakázek,
  • stanovování cen výrobních operací
  • znalost AJ výhodou
  • znalost práce s IS Helios výhodou,
  • znalost práce s MS Office (word, excel)
  • orientace v konstrukci osobních, nákladních vozidel
  • znalost v oblasti svařování, případně ohraňování, dělení materiálu či lakování
  • komunikativnost, týmová práce, kreativnost a pečlivost

Zaměstnanecké výhody:

  • samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
  • možnost vzdělávání a rozvoje
  • příspěvek na stravování
  • služební mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené a další benefity
    První kontakt e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - jiné - práce s IS Helios výhodou

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — výhodou

Benefity

  • Závodní stravování - příspěvek
  • Dovolená navíc

Umístění pracovní pozice

SVOS, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–40 000 Kč
Pracoviště: Chrudimská 1663, 53501 Přelouč
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Simona Lejhancová
E-mail: lejhancova@armsvos.cz, prace@armsvos.cz
Telefon: 466 955 743, 724 107 030
ID inzerátu: 292238