Administrátor databází

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha

Popis

Hledáme databázistu – juniorní pozice

Oddělení informačních a komunikačních technologií Nemocnice Na Bulovce hledá nového člena týmu na pozici sysadmina/databázisty.

Náplň práce:

  • Administrace nemocničního informačního systému
  • Správa databází
  • Po zapracování práce v režimu pohotovostní služby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ, pozice je vhodná pro absolventy
  • Znalost SQL
  • Základní znalost databází Firebird výhodou
  • Učenlivost a odhodlání měnit zaběhnuté pořádky považujeme za nejdůležitější předpoklady pro tuto pozici
  • Pasivní znalost angličtiny, schopnost číst technickou dokumentaci

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí státního sektoru
  • Možnost profesního a karierního růstu
  • 5 týdnů dovolené, 3 sickdays
  • Zvýhodněné stravování
  • Platové ohodnocení dle dohody v závislosti na schopnostech a zkušenostech

Nástup dohodou

Umístění pracovní pozice

Nemocnice Na Bulovce

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Budínova 67/2, 18000 Praha
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Švančarová
E-mail: lenka.svancarova@bulovka.cz
ID inzerátu: 294715