Údržbář/elektrikář

  • Semily
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme do svého týmu nového kolegu na pozici ELEKTRIKÁŘ, který by se staral o hotel Sklář, partnerské společnosti Orea Hotels & Resorts.

Náplň práce: zajištění údržbářských a elektrikářských prací na hotelu.

Požadujeme: praxi na obdobné pozici, vyhláška 50/1978 Sb., spolehlivost a odpovědnost.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Možnost prodloužení nebo doba neurčitá.

Nabízíme: Kafetéria systém, zvýhodněné ubytování v rámci Orea Hotels, stravování na hotelu zdarma, příspěvek penzijní/životní pojištění, možnost zvýhodněného ubytování a mnoho dalšího.

Kontakt: životopisy zasílat e-mailem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Arridere s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–32 000 Kč
Pracoviště: 520, 51246 Harrachov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: František Kolenský
E-mail: frantisek.kolensky@arridere.cz
Telefon: 602 327 916
ID inzerátu: 295188