Všeobecná sestra u lůžka v nepřetržitém provozu - JIRP

  • Doporučujeme
  • Prachatice
  • HPP, Zkrácený úvazek
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Momentálně sháníme pro posilu našeho týmu všeobecnou sestru na oddělení JIRP, práce je vhodná pro absolventy, odborné zaškolení je samozřejmostí. Naše oddělení JIRP je pro mnohé absolventy velmi zajímavým pracovištěm, máme JIRP multioborovou a tudíž je práce na tomto oddělení velmi pestrá a zajímavá. ARIP výhodou.

Požadavky: Úplné střední odborné vzdělání s maturitou, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, pomaturitní specializační studium výhodou, nikoliv podmínkou.
Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, optimismus, sociální cítění, ohleduplnost, ochota, komunikativnost, pracovitost a diskrétnost.

Náplň práce: Poskytování ošetřovatelské péče v souladu s právními předpisy, standardy a vnitřními směrnicemi, spolupráce s celým zdravotnickým týmem.
Atraktivní smluvní mzda - ohodnocení podle stupně vzdělání a praxe + dle služeb, dovolená nad rámec zákona (25 dní), firemní akce, možnost dalšího vzdělávání, mateřská školka v areálu s prodlouženou pracovní dobou, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné závodní stravování, výhodné tarify na volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

Pokud přemyšlíte o změně nebo budete letos dokončovat studium a myslíte, že by Vás práce sálové sestry bavila, neváhejte se nám ozvat. Rádi Vám ukážeme naší nemocnici a zodpovíme Vaše dotazy.

Kontaktní osoba: paní Lucie Bicanová, tel. 702 236 509, bicanova@nempt.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní školka
  • Závodní stravování
  • Ubytování

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000 Kč
Pracoviště: Nebahovská 1015, 38301 Prachatice
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Absolventy vysokých škol
Kontaktní osoba: BBS Lucie Bicanová DiS.
E-mail: bicanova@nempt.cz
Telefon: +420702236509
ID inzerátu: 308763

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: BBS Lucie Bicanová DiS.
Telefon: +420702236509

Ochrana osobních údajů

Nemocnice Prachatice, a.s. informuje uchazeče o zaměstnání v souladu s čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů  a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „nařízení GDPR“), o zpracování jeho osobních údajů v dokumentu "Informace o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání", který je dostupný na webových stránkách nemocnice v sekci "Kariéra".

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.