logo

Lékař s atestací na oddělení ARO/JIRP

  • Prachatice
  • HPP, Zkrácený úvazek, DPČ
  • nástup ihned

Popis

ARO je obor, kde se v rozumném poměru kombinuje “práce rukou i hlavy“ a ve kterém je nade vše i dnes, v době masivního rozvoje nových technologií, záplavy klinických studií a narůstající byrokracie, zdravý selský rozum a schopnost rychlého a jasného rozhodování.

Naše oddělení poskytuje anesteziologický servis pro všechny operační a intervenční obory naší nemocnice (Chirurgie, Traumatologie, Ortopedie, Urologie, Gynekologie, Porodnice, Gastroenterologie, Kardiologie a Intervenční radiologie) včetně zajišťování předoperační, pooperační a porodnické analgezie. Dále poskytujeme intenzivní a resuscitační péči v rámci 14ti lůžkové Centrální jednotky intenzivní a resuscitační péče, z čehož tři až čtyři  lůžka jsou vyčleněna pro resuscitační péči. Tento systém umožňuje úzkou spolupráci mezi lékaři všech odborností a vyšší odbornou úroveň všech zdravotnických pracovníků. Vedoucím lékařem je primář ARO, dále zde pracují lékaři jednotlivých oborů (chirurgie, interna, ortopedie, gynekologie, pediatrie) a sestry pracující na oddělení jsou specializované na problematiku intenzivní péče. Součástí oddělení je i Ambulance pro léčbu bolesti. Oddělení je v současné době vybaveno nejmodernějšími anesteziologickými přístroji, přístroji pro UPV vč. NIV, monitoraci a optimalizaci hemodynamiky, CRRT, ultrazvukovými přístroji a řadou dalších včetně nejmodernějšího typu resuscitačních lůžek.

Naší výhodou je jistě možnost se věnovat jakémukoliv odvětví ale zároveň si zachovat přehled a schopnosti v celé šíři oboru. Lékaři v naší nemocnici se osobně znají a mezioborová spolupráce a vzdělávání je na velmi dobré úrovni. Ve volném čase má naše město skutečně co nabídnout. Ať už malebné renesanční centrum, zvláště v sezóně plné kulturních a sportovních akcí, divokou šumavskou přírodu jako stvořenou pro outdoorové sporty, nebo pravou jihočeskou idylu – vše je zde opravdu pár kroků od domova.

Přijďte pracovat tam, kam ostatní jezdí na dovolenou! :-) 

Pokud Vás inzerát zaujal, neváhejte nás kontaktovat, rád Vás osobně provedu nemocnicí i okolím....                                                     

MUDr. Petr Růžička

primář ARO/JIRP

Nemocnice Prachatice, a.s.

 

Co nabízíme?

- Zajímavou a pestrou práci na plný i částečný úvazek

- Atraktivní smluvní mzda dle odbornosti a zkušeností

- Nadstandardní délka dovolené (25 dní)

- Akce pro zaměstnance a jejich rodiny

- Výborné podmínky pro odborný růst

- Mateřská školka s prodlouženou pracovní dobou

- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 3.600,- Kč/ročně

- Odměny k pracovním a životním výročím

- Dotované závodní stravování

- Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinu

- Možnost ubytování

- Očkování proti chřipce

- Podpora jazykového vzdělávání

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Nebahovská 1015, 38301 Prachatice
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek, DPČ
Kontaktní osoba: BBS Lucie Bicanová DiS.
E-mail: bicanova@nempt.cz
Telefon: +420702236509
ID inzerátu: 308830

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: BBS Lucie Bicanová DiS.
Telefon: +420702236509

Ochrana osobních údajů

Nemocnice Prachatice, a.s. informuje uchazeče o zaměstnání v souladu s čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů  a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „nařízení GDPR“), o zpracování jeho osobních údajů v dokumentu "Informace o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání", který je dostupný na webových stránkách nemocnice v sekci "Kariéra".

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.