Svářeč/ka CO2

  • Zlín
  • HPP
  • nástup ihned

Do strojírenské společnosti, vítěze soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2016 a 2014, hledáme Svářeče/ku CO2.

Náplň práce:
" Ruční svařování (CO2) kovových výrobků dle výkresové dokumentace

Očekáváme:
" Základní vzdělání nebo vyučení nejlépe ve strojírenském oboru
" Svářečské oprávnění (průkaz)
" Čtení výkresové dokumentace
" Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr
" Nástup možný ihned nebo dle dohody
" Pracovní smlouva nejprve na dobu určitou s možností následného prodloužení

" Místo výkonu práce: Otrokovice

Kontakt:
Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte s uvedením pozice Svářeč na e-mail. Děkujeme.

Nabízíme: jsme FAMILY FRIENDLY FIRMA - víme, že máte děti a snažíme se přizpůsobit i vašim potřebám, interní systém vzdělávání, dotované stravování, možnost nákupu materiálů a produktů za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

Avex Steel Products s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 21 000 Kč
Pracoviště: tř. Tomáše Bati 1656, 76502 Otrokovice
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Ing. Ladislav OBDRŽÁLEK PhD., MBA
E-mail: ladislav.obdrzalek@avexproducts.com
ID inzerátu: 311109