OBSLUHA / PŘEDÁK LINKY NA VÝR.PLASTOVÝCH DESEK

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Tábor

Hledáme vhodného kandidáta pro naši firmu na Táborsku - IMG BOHEMIA s.r.o., výrobce plastových desek, nádob a segmentů,  na pozici:

OBSLUHA / PŘEDÁK LINKY na výrobu plastových desek

Požadujeme:

  • Vyučen / SŠ vzdělání (technického směru upřednostňováno)
  • Manulální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Flexibilita, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem
  • Práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B a VZV výhodou

Náplň práce:

  • Obsluha linky na výrobu plastových desek
  • Obsluha vstřikovacího lisu
  • Obsluha rotomouldingu na výrobu plastových nádob

Co nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zajímavý motivační program
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • Zázemí stabilní české společnosti s více než 15letým působením na trhu

Nástup:

  • Dle dohody

Své životopisy zasílejte na adresu :

personalni@img-management.cz  nebo  svatopluk.tomsu@img-management.cz

nebo volejte: +420 381 679 923    nebo   volejte: +420 381 679 940

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Průmyslová 798, 391 02 Planá nad Lužnicí
Kontaktní osoba: Monika Havránková
E-mail: personalni@img-management.cz
Telefon: 381679923
ID inzerátu: 316016