Pracovník expedice masa

  • Náchod

Rozšiřujeme tým pracovníků obchodního úseku a hledáme nového kolegu na expedici masa.

Co budete dělat?

  • Připravovat k expedici bourané maso pro odvoz k odběratelům
  • Obsluhovat váhy při expedování  zboží
  • Práce v noci (příplatky), pracovní doba od 18 hodin, začátek směn neděle

Co očekáváme?

  • Min. výuční list
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Chuť pracovat
  • Zdravotní způsobilost pro práci v noci

Výhodou:

  • Základní znalost práce na PC
  • Znalost druhů masa a masných výrobků, není podmínkou vše naučíme a na pracovní pozici zaškolíme

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 20 000 Kč –  23 000 Kč (ohodnocení dle praxe a zkušeností)
  • Slevu na firemní produkty
  • Každý měsíc balíček firemních výrobků
  • Dotované podnikové stravování
  • Možnost ubytování na podnikové ubytovně
  • Stabilní zaměstnání

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 20 000–23 000 Kč
Pracoviště: Zelená 226, 55203 Česká skalice
Kontaktní osoba: Monika Dufková
E-mail: personalni@skalican.cz
Telefon: +420 491 419 418, 727 972 538 (Po-Pá 6:00 -14:00 hod)
ID inzerátu: 344244