logo

Seřizovač vstřikolisů

 • Doporučujeme
 • Uherské Hradiště

Popis

Náplň práce: Seřizování vstřikovacích lisů a periferních zařízení používaných ke vstřikování plastů. Provádění montáže a demontáže vstřikovacích forem na vstřikovacích lisech dle pokynů mistra směny. Dodržování výrobních parametrů dle platné technologické karty, rozjezd nové výroby dle výrobní dokumentace včetně provedení příslušných záznamů, operativní údržba strojů a nástrojů během výroby.

Požadujeme: SOU strojní nebo elektro, výhodou jsou zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů, montáží a demontáží vstřikovacích forem, řidičský průkaz sk. B, aktivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost, dobrý zdravotní stav, práce v třísměnném provozu. Technicky zdatné uchazeče zaškolíme.

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení (HM 30.000 - 42.000 Kč) - prémie, odměny, příplatky - 20% noční směna - osobní ohodnocení - odměna vedoucího - 25 dnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na dojíždění - příspěvek na závodní stravování - příspěvek na občerstvení na pracovišti - vlastní jídelna

Požadavky

 • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

 • Závodní stravování - výběr ze tří jídel
 • Firemní akce - formální i neformální
 • Vzdělávací kurzy a školení
 • Dovolená 5 týdnů
 • Bonusy a prémie
 • Příspěvek na penzijní připojištění - po roce zaměstnání
 • Občerstvení na pracovišti
 • Pitný režim
 • Příspěvek na dopravu

Umístění pracovní pozice

Teknia Uhersky Brod, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–42 000 Kč
Pracoviště: U Dvora 1090, 68751 Nivnice
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Juříková
E-mail: personalni.tcz@tekniagroup.com
Telefon: 727 825 224
ID inzerátu: 349101

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Juříková
Telefon: 727 825 224

Ochrana osobních údajů

„Souhlasím se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, kontaktní údaje, údaje o vzdělání a další údaje ze životopisu a motivačního dopisu) týkajících se mojí osoby za účelem výběrového řízení, a to po dobu 5 let ode dne vyjádření souhlasu. Osobní údaje jsou zpracovávány společností Teknia Uhersky Brod, a.s., Rybářská 2330, 688 01 Uherský Brod, tel. 572 610 611, e-mail: info.tcz@tekniagroup.com, IČO: 49971034 (dále také jako „správce“). Nemáte povinnost uvedené osobní údaje poskytnout, nicméně, bez nich nebude správce mít všechny potřebné údaje pro pokračovaní ve výběrovém řízení.“

Vaše práva
Máte právo požadovat od správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování. Máte také právo podat stížnost u dozorového úřadu a v případě podezření, že zpracování osobních údajů je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem. Máte právo požádat správce o vysvětlení a o odstranění vzniklého stavu. Máte právo souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv písemně odvolat. Po odvolání souhlasu má správce povinnost tyto údaje dál nezpracovávat a to tím, že údaje vymaže/skartuje.

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.