Recepční hotelu (denní nebo noční), Praha

  • Doporučujeme
  • Praha
  • HPP, Zkrácený úvazek
  • nástup ihned

Hledáme nové kolegy na pozici denní nebo noční recepční pro naše hotely
- přednostně na plný úvazek 14-16 směn za měsíc, po domluvě lze dohodnout i na zkrácený úvazek 6-10 směn za měsíc
- nástup možný IHNED

Vycházíme vstříc při plánování směn s ohledem na osobní potřeby každého našeho kolegy. Zaškolíme Vás do všech pracovních postupů. Kromě výdělku u nás získáte i cenné zkušenosti a praxi, zlepšíte své komunikační schopnosti a uplatníte cizí řeč.

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude:
- obsluha hotelové recepce, tedy především péče o hosty, check-in / check-out
- administrativa spojená s chodem recepce, odbavování rezervací

Požadujeme

Požadujeme od Vás:
- češtinu + angličtinu na komunikativní úrovni slovem i písmem
- vstřícný přístup k zákazníkům
- zodpovědné chování
- příjemné vystupování

Nabízíme

A za to Vám nabízíme:
- základní mzdu 125 - 150 Kč/hod
- osobní ohodnocení po zapracování
- příplatky za směnu v noci (10%), o víkendu (10%) a ve svátek (100%)
- provize z prodeje (concierge)
- stravenkový paušál a možnost občerstvení na pracovišti

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Čeština (aktivní)

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Pod Barvířkou 747/6, 15000 Praha
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek
Kontaktní osoba: Marie Dovoleová
E-mail: marie.dovoleova@avehotels.cz
ID inzerátu: 360515