Elektromechanik i na ŽL až 300,-/hod.

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň-město

Do strojní výroby v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky i na ŽL.

Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

Náplň práce:

Příprava a rozvod kabeláže, drobné opravy, práce dle výkresové dokumentace.

Požadavky:

  • Min. vyučení v elektrotechnickém směru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku

- možnost spolupráce na ŽL

- jistotu zaměstnání na několik let dopředu
- ubytování v centru Plzně zajištěno
- poskytujeme týdenní zálohy

- nástup do zaměstnání je možný ihned

- 2 směnný provoz s možností přesčasových hodin dle dohody

Hodinová mzda :

na  až HPP 230 Kč -250 Kč/ hod.

na ŽL 270 Kč - 300 Kč

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : personalni@lumark.eu

Umístění pracovní pozice

Markmont, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Poděbradova 1, 30100 Plzeň
Kontaktní osoba: Nikola Nikola Paldusová
E-mail: personalni@lumark.eu
Telefon: 777743051
ID inzerátu: 362581