Údržbář výrobních technologií / Elektrikář

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Třebíč

Ve zmodernizovaném provozu betonárky v Lesonicích vyrábíme špičkovou betonovou dlažbu, ale i designové doplňky do exteriérů – velkoobjemové květináče a mísy značky Betoni. V posledním roce jsme zcela zrenovovali výrobu a teď hledáme spolupracovníky, kteří stejně jako my propadli kouzlu betonu.

NÁPLŇ PRÁCE

  • kontrola, servis a údržba výrobních zařízeni v novém závodě na výrobu betonových dlažeb (míchačky betonu, lisy, obrusná zařízení)
  • zajištění provozu podpůrných zařízení (kompresory, dopravníkové pásy, hydraulické systémy)

POŽADUJEME

  • vzdělání elektrotechnického směru
  • technické myšlení a manuální zručnost
  • svářečský průkaz
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • ochota učit se novým věcem
  • platné osvědčení Vyhlášky č.50/1978 Sb.min § 6 a vyšší
  • výhodou německý nebo anglický jazyk

NABÍZÍME

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práci v nově vybudovaném výrobním závodě na moderních strojích
  • práci v jednosměnném provozu
  • zaškolení na danou pozici od zkušených kolegů
  • rozvoj technických dovedností a znalostí
  • program zaměstnaneckých benefitů (penzijní spoření, stravenkový paušál, příspěvek na sportovní a relaxační aktivity, podpora péče o zdraví, odměna za odpracované roky, firemní akce, sleva na výrobky společnosti, ...)
  • finanční růst v závislosti na osobním rozvoji
  • osobní finanční ohodnocení na základě přístupu a výkonu
  • nástupní mzdu ve výši 28 000 – 36 000 Kč (dle kvalifikace a praxe)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost - platné osvědčení Vyhlášky č.50/1978 Sb.min § 6 a vyšší

Umístění pracovní pozice

Ing. Bronislav Vala

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 28 000–36 000 Kč
Pracoviště: Martínkov 137, 67544 Lesonice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bronislav Vala
E-mail: kariera@betoni.cz
ID inzerátu: 370380