Laborant/ka

  • Praha
  • HPP
  • Pro absolventy

Jsme největší výrobce trvanlivého mléka v ČR, člen skupiny Müller. Pro podporu našeho týmu hledáme nového kolegu, kolegyni pro pracovní pozici: LABORANT/KA.

Pracovní poměr: práce na plný úvazek ve směnném provozu

Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

  • chemické a mikrobiologické rozbory
  • smyslové hodnocení výrobků
  • sanitace

Požadujeme:

  • úplné střední odborné vzdělání s maturitou ve skupině oborů mlékárenského, potravinářského, chemického.
  • praxe v oboru vítána

Nabízíme:

  • stabilitu velkého zaměstnavatele se zahraniční účastí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravné, nápoje na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy, profesní vzdělávání
  • výhodný nákup vlastních výrobků

V případě, že máte o nabízené pozice zájem, zašlete svůj životopis na adresu: michaela.svobodova@pragolaktos.cz, tel.: 734 689 789

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Mlékárna Pragolaktos, a.s. se sídlem Českobrodská 1174, Praha 9, IČ 27133079 k účelu nabídky volných pracovních pozic. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Pitný režim
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Výrobky a služby se slevou

Umístění pracovní pozice

Mlékárna Pragolaktos, a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Českobrodská 1174, 19800 Praha
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol
Kontaktní osoba:
E-mail: michaela.svobodova@pragolaktos.cz
Telefon: +420734689789
ID inzerátu: 373384

Ochrana osobních údajů