KONTROLA KVALITY, Radlas 5, Brno

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup 13. 12. 2021

Máte zájem o zajímavou práci v centru Brna s výbornou dostupností MHD?

Chcete rozumné pracovní tempo a dobré podmínky k práci?

Nevadí Vám třísměnný provoz?

Pak hledáme právě Vás!

Jsme ryze česká firma se zaměřením na povrchovou úpravu dekorativních dílů pro letecký, automobilový a ostatní průmysl. Jsme LARS Chemie, spol. s r.o., letopočet narození 2004, www.lars.cz.

RÁDI VÁM NABÍZÍME:

  • pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem IHNED nebo dle DOHODY,
  • práci pro muže i ženy,
  • plný úvazek v kmenovém stavu, žádná agentura,
  • odpovídající mzdu s pravidelnou výplatou na Váš účet,
  • pracoviště v Brně, ul. Radlas 5, cca 5 min. od zastávky MHD,
  • neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád pomůže,
  • férový přístup nadřízených k zaměstnancům,
  • samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ BENEFITY PRO VÁS:

  • stravenkový paušál 50 Kč za odpracovanou směnu,
  • 25 dnů dovolené,
  • finanční příspěvek 800 Kč na penzijní připojištění měsíčně nebo,
  • zdarma MULTISPORT kartu na sportovní, relaxační a wellness aktivity,
  • odměnu 5.000 Kč při životní výročí,
  • velmi zajímavou odměnu při pracovním jubileu,
  • odměnu 15.000 Kč za zprostředkování nového zaměstnance,
  • při narození dítěte finanční příspěvek 10.000 Kč,
  • zdarma permanentku na zápasy HC KOMETA Brno,
  • dobré sociální zázemí (sprchy, WC, šatna),
  • možnost využít odpočinkovou místnost s kuchyňkou,
  • úhrada všech lékařských prohlídek (vstupní, periodické),
  • lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích
  • ad.

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • vizuální kontrola povrchu vyrobených dílců a kontrola jejich kvality,
  • provádění záznamu o kontrole a jednoduché manipulační činnosti,

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • bezúhonnou osobnost s předpoklady pracovat v menším týmu
  • trpělivost, pečlivost, samostatnost
  • smysl pro detail a dodržování stanovených postupů
  • ochotu pracovat na tři směny (ranní - odpolední - noční, 7,5 hod./směna)

Zaujali jsme Vás? Máte zájem o dlouhodobé zaměstnání?

Neváhejte, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se

Ing.  Zbyněk Strmiska
Personální Manažer/HR Manager
LARS Chemie, spol. s r.o.
Provoz / Facility: Radlas 5, 602 00 Brno, CZ
M: +420 739 266 142
T:  +420 541 420 570

www.LARS.cz

Požadavky

  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Bonusy a prémie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pitný režim

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 23 000–27 000 Kč
Pracoviště: Radlas, 94/5 94/5, 60200 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Zbyněk Zbyněk Strmiska
E-mail: personal@lars.cz
Telefon: 739266142
ID inzerátu: 380913