HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Doporučujeme
  • Hradec Králové
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Milujete účetnictví a chcete se posunout dál?

Účto máte v malíku a stále Vás to baví?
Chcete dostat příležitost ukázat, co ve Vás je a mít celou oblast účetnictví na starosti?

Pokud ano, možná hledáme právě Vás.

Co Vás čeká:

- Kompletní vedení účetní agendy (vedení účetních výkazů, účtování, účetní uzávěrky)

- Kompletní vedení mzdové agendy pro cca 30 zaměstnanců

- Daňová problematika, komunikace s daňovým poradcem, auditorem a institucemi státní správy

- Správa majetku

- Sledování, vyhodnocení profitability a nákladů společnosti

- Zpracování ekonomických a statistických výkazů, měsíčních, čtvrtletních a ročních výkazů

- Práce s účetním systémem (OBIS) a účetními doklady

- Práce se mzdovým systémem DUEL

Výsledek Vaší práce bude:

- Správně vedené účetnictví

- Hotové závěrky společnosti

Co Vám určitě nesmí chybět:

- Znalost účetnictví a láska k této oblasti

- Prokazatelné výsledky na obdobné pozici, které si můžeme ověřit

Svou prací budete aktivně přispívat ke stabilitě a expanzi naší společnosti. Budete hlavním článkem v oblasti financí, proto Vás vnímáme jako velice důležitou posilu. Stanete se naším účetním majákem. Očekáváme od Vás, že se budete chtít v oblasti účetnictví dále zdokonalovat – my Vás v tom rozhodně podpoříme. Za spolehlivost a dobře odvedenou práci Vás řádně odměníme. Pro nás jako firmu je důležité, co je za námi vidět. Stanete se členem týmu firmy, která má tradici.

Mzda: 35 000,- - 60 000,- dle praxe a zkušeností + prémie a benefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak nám pošlete Váš životopis na: kulhankova@ortnb.cz

Tel: +420 605 068 182

ORT Nový Bydžov spol. s r.o., Červeněves 98, Smidary 503 53

„Do toho, co děláme, dáváme srdce a energii, hledáme výzvy a sebevědomě jim jdeme naproti, protože chceme být nejlepší“

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Umístění pracovní pozice

ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–60 000 Kč
Pracoviště: Červeněves 98, 50353 Smidary
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Kulhánková
E-mail: kulhankova@ortnb.cz
Telefon: 605068182
ID inzerátu: 384759