ELEKTRIKÁŘ – NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň-město
  • nástup ihned

Jste vyučen v oboru? Máte alespoň krátkou praxi? Chcete se profesně rozvíjet a získat další zkušenosti?

HLEDÁME VÁS!

Jaká bude Vaše náplň práce?

Na své pozici budete zodpovídat za vykonávání preventivní údržby výrobních zařízení, dohled nad obsluhou zařízení související s výrobou, vylepšování problematických míst zařízení.

Kdo jste a co umíte?

Jste manuálně zručný, rozhodný, rád pracujete v týmu

Máte vyhlášku 50 §5 nebo vyšší a částečně znáte program PLC

Co za to získáte?

Nástup do kmene společnosti. Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno,

můžete se těšit na dovolenou nad zákonný rámec, 13 mzdu, kartu Benefit plus, stravenky a mnoho dalšího.

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Váš životopis!

V případě dotazů volejte na bezplatnou linku 800 600 200 nebo +420 778 782 969.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Kontaktní osoba: Eva Hrdličková
E-mail: eva.hrdlickova@manuvia.com
Telefon: +420778782969
ID inzerátu: 385721