Obchodní zástupce s dřevařských materiálem

  • Ústí nad Labem

Popis

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Obchodní zástupce pro nákup a prodej dřevařských výrobků.

Co Vás čeká?

- Aktivní oslovování nových zákazníků

- Komplexní jednání s novými i stávajícími zákazníky

- Vypracovávání cenových nabídek, cenová vyjednávání, realizace prodejů

- Dohled nad průběhem svých zakázek a platební morálkou zákazníků

- Spolupráce v obchodním týmu a s výrobními středisky

- Průzkum trhu a předávání zpětné vazby z trhu od zákazníků

Co se Vám u nás bude hodit?

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- Orientace v oblasti dřevařských materiálů či stavebnictví

- Zkušenosti z velkoobchodních pozic

- Skvělé komunikační a obchodní dovednosti

- Pozitivní a proaktivní přístup, samostatnost

- ŘP sk. B a ochota cestovat k zákazníkům

- Čistý trestní rejstřík

- Znalost informačního systému Helios Orange výhodou

Co se Vám u nás bude líbit?

- Stabilní zázemí silné rodinné firmy

- Podpora a spolupráce s obchodním týmem

- Benefity (mobilní telefon, notebook, služební automobil, firemní a týmové akce)

- Možnost růstu v rámci firmy

- Možnost spolupráce na HPP či ŽL

- Motivační bonusy nad rámec základní mzdy

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–50 000 Kč
Pracoviště: náměstí Prokopa Velikého 466/12b, 41761 Ústí nad Labem
Kontaktní osoba: Lucie Hortová
E-mail: lucie.hortova@jacer.cz
Telefon: +420730104550
ID inzerátu: 388612