OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO LED TECHNOLOGIE

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město

Hledáte novou práci? Jste pracovitý člověk a chcete se realizovat v úspěšné české společnosti v Brně? Pak hledáme právě Vás!

Moderní a úspěšná společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Popis pozice

  • Komunikace se zákazníky.
  • Realizace požadavků klientů a dohled nad průběhem zakázky.
  • Práce v systému SAP.
  • Možnost spolupráce na zahraničních projektech.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (nejlépe elektro - slaboproud).
  • Orientace v LED technologiích.
  • Komunikativnost, samostatnost, technické myšlení, zodpovědný přístup.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • HPP ve stabilní české společnosti.
  • Prostor pro rozvíjení vlastních nápadů a inovací.
  • Stravenky.
  • ActivePass.
  • Firemní akce.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Sick days.
  • Firemní akce a školení.
  • Okres: Brno - město

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.