MONTÁŽNÍK S ELEKTREM V MODERNÍ VÝROBĚ

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město

Pro moderní výrobní firmu hledáme kandidáty z oboru elektro! Pokud jsi absolvent střední školy a chceš ve svém oboru získat zkušenosti od skutečných profíků, nebo už máš dokonce praxi v tomto odvětví, tak tě rádi poznáme! Pošli nám svůj životopis a domluvíme si pohovor!

Popis pozice

  • Zajištění a dohled nad výrobou dílů
  • Provádět testování a měření u elektrických zařízení
  • Kontrolovat stav dílů - hlásit vadné kusy
  • Různorodá práce

Požadujeme

  • Výuční list nebo maturita v elektrooboru
  • Elektro vyhláška 50/1978 Sb. §6
  • Práce na směny
  • Zodpovědnost a chuť získávat dovednosti

Nabízíme

  • Nárok na odpočinek až 25 dní dovolené
  • Měsíční finanční bonus
  • Čisté a nehlučné pracoviště
  • Moderní technologie
  • Finanční bonus po zkušební době
  • Pracoviště: Brno

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.