Asistent (ka) prodeje pro prodejnu - Brno

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rád/a módu a práci s lidmi? Pak hledáme právě Vás.

Hledáme kandidáta, který má následující zkušenosti, dovednosti a schopnosti :
. Zájem o módu
. Silné prodejní zkušenosti
. Vynikající zákaznický servis a mezilidské komunikační schopnosti
. Umění využít vlastní iniciativu

Nástup ihned nebo dle dohody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

. Zázemí nadnárodní společnosti
. Přátelský kolektiv
. Firemní benefity - stravenky, sleva na firemní zboží
. Bonusový systém k základnímu platu dle prodejních výsledků

Informace o náboru

Své životopisy posílejte na adresu chuda.maria@textilehouse.sk.
Předem děkuji všem uchazečům za projevený zájem o práci v naší společnosti. Z důvodu velkého počtu zájemců budeme kontaktovat pouze kandidátů vybraných do dalšího kola.

Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

maloobchod, odevy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikatívnost
- přijemné vystupováni
- zájem o módu
- samostatnost
- orientace na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Textile House je silnou nadnárodní firmou zabývající se prodejem módního second hand oblečení za dobrou cenu. Textile House Czech Republic začala svou činnost maloobchodním prodejem second hand oblečení v roce 2010. V současné době provozujeme 11 prodejen v Praze a 20 v celé České republice . Koncept společnosti je nabídnout svým zákazníkům velký výběr second hand oblečení za přijatelnou cenu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Stravenky
  • Bonusy a prémie

Umístění pracovní pozice

Textile House Czech Republic s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 20 000–22 000 Kč
Pracoviště: Poštovská 68/3, 60200 Brno
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Bc. Mária Chudá
E-mail: chuda.maria@textilehouse.sk
Telefon: +420778066655
ID inzerátu: 397601

Ochrana osobních údajů

Souhlas s evidencí a zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 110/2019 Sb. a Nařízení (EU)
2016/679
Ve smyslu Zákona č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a
Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a o
volném pohybu takových údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů,
dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů provozovatelem
Textile House Czech Republic s.r.o. uvedených v životopise a motivačním dopise a jiných přílohách
souvisejících s hledáním práce, které jsem poskytl/poskytla výše uvedené společnosti
prostřednictvím internetové stránky www.profesia.cz v rámci počítačové sítě internet, za účelem
uložení do databáze zájemců o práci pro hledání vhodného zaměstnance. Při zpracování osobních
údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je
možno kdykoli odvolat, jinak souhlas zanikne po uplynutí 3 let ode dne jeho udělení a údaje budou
anonymizovány a dále využívány výlučně ke statistickým účelům.