Technik chlazení - až 50 000 Kč měsíčně

  • Doporučujeme
  • Praha-západ
  • HPP
  • nástup ihned

Na českém trhu působíme již 30 let. Jsme stabilní českou firmou se silným zázemím a neustálým růstem. Mezi naše zákazníky patří významné společnosti z privátní i veřejné sféry. Pokud máte zájem stát se i vy součástí našeho zkušeného servisního týmu, nyní hledáme kolegu na pozici Technik chlazení.

Během prvního měsíce projdete vstupním školením, poté budete zajišťovat montáž a servis chladících zařízení u zákazníků. Jedná se o samostatnou práci spojenou s cestováním po celé ČR, v případě potřeby i do zahraničí.

Náplň práce:

  • Provádění servisních prací na průmyslovém chlazení
  • Preventivní prohlídky a revize
  • Montáž a uvádění nových zařízení do provozu

Nabízíme:

  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Možnost ubytování v nových bytech v Jesenici u Prahy
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové spoření, možnost bezúročné půjčky, služební telefon a počítač, využití služebního automobilu pro soukromé účely, bonusové finanční ohodnocení, sick days, multisport karta, vzdělávací kurzy, možnost výdělku až 50.000,-kč
  • Podpora silného a zkušeného servisního týmu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Profesní školení – hrazeno zaměstnavatelem, kvalitní profesní vybavení

Požadujeme:

  • SOU/SOŠ vzdělání v oboru elektro, strojírenství nebo chlazení
  • Orientaci v oboru chlazení
  • Vyhláška č. 50/1978
  • Řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat v rámci ČR podmínkou)
  • Práce na HPP
  • Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost komunikace se zákazníkem

Výhodou je:

  • Páječský průkaz
  • Certifikát kategorie I.
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost MS Office

Nepropásněte svoji šanci a přijďte k nám na pohovor. Sídlíme v Jesenici u Prahy. Nástup možný ihned.

Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte na emailu janciova@frigocom.cz nebo na telefonním čísle 605 297 171.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Ubytování
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Auto i k soukromým účelům
  • Bonusy a prémie
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Vzdělávací kurzy a školení

Kontaktní osoba: Monika Jančiová
Telefon: +420605297171