logo

Manipulační dělník - svoz komunálního odpadu

 • Brno-město
 • HPP
 • nástup ihned

Popis

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
o manipulace s odpady, obaly, kontejnery
o realizace nakládky a vykládky, uložení materiálů na místo určení
o zajištění čistoty vnitřních a vnějších prostor provozu, technických prostředků, zejména nádob, kontejnerů a dalšího vybavení

Co od Vás budeme potřebovat?
o manuální zručnost a chuť pracovat
o zájem o oblast třídění odpadů a chuť se v této oblasti realizovat
o výborný fyzický stav
o spolehlivost a samostatnosti
o čistý rejstřík trestů

stravenky v hodnotě 90Kč, týden dovolené navíc, příspěvek na pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění, věrnostní odměny, slevy u telefonního operátora, slevy na tankování PHM, slevy na pracovní oděvy, kancelářské potřeby, příspěvky na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti, kafetérii a další

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky

 • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 19 300–25 000 Kč
Pracoviště: Drčkova 2798/7, 62800 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Veronika Bílková
E-mail: veronika.bilkova@suez.com
Telefon: 725 515 499
ID inzerátu: 441673

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: Veronika Bílková
Telefon: 725 515 499

Ochrana osobních údajů

INFORMACE PRO KADIDÁTY A ŽÁDOST O SOUHLAS

Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti SUEZ CZ a.s. ohledně nabídky pracovního místa) uchazeč o zaměstnání prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností SUEZ CZ a.s., se sídlem Španělská 1073/10, Vinohrady, 120 00 Praha 2, IČO: 25638955, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 378 (dále jen „SUEZ“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů, s čímž vyjadřuje svůj souhlas.

Tím, že nám poskytnete Vaše osobní údaje, nám udělujete svůj souhlas se zpracováním a správou poskytnutých údajů k účelům a za podmínek stanovených níže. Všechny Vaše osobní údaje, které od Vás obdržíme, budou shromážděny, uloženy a použity v souladu s platnými právními předpisy, zejména pak v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění (dále jako „Zákon“).

Osobní údaje jsou informace, které Vás mohou identifikovat jako žijícího jedince, ať už samy o sobě, nebo ve spojení s dalšími informacemi. Společnost SUEZ v rámci výběrového řízení zpracovává veškeré informace, které jí kandidát poskytne, přičemž tyto informace zahrnují zejména:

 • jméno/příjmení
 • adresa trvalého bydliště, město, PSČ/ korespondenční adresa
 • emailová adresa/telefonní číslo
 • CV
 • získané vzdělání
 • dosavadní pracovní praxi
 • požadavky na pracovní zařazení
 • další nepovinné údaje týkající se pracovní nabídky.

Společnost SUEZ může dále v rámci výběrového řízení prověřit kvalifikaci kandidáta i v rámci veřejně přístupných zdrojů, jakými je např. profil kandidáta v rámci profesní sítě LinkedIn.

Vaše údaje budou zpracovávány v papírové i elektronické formě za účelem vyhodnocení Vaší žádosti uchazeče o zaměstnání, zařazení do výběrového řízení a jednání o uzavření pracovní smlouvy. Vaše osobní údaje budou zpřístupněny jednotlivým pracovníkům v rámci společnosti SUEZ, které rozhodují o výběru uchazeče pro danou pracovní pozici a můžeme je dále poskytnout i jiným společnostem, které angažujeme proto, aby nám pomohly s výběrovým řízením na danou pracovní pozici, jejichž seznam Vám předložíme na vyžádání. Vaše osobní údaje zpracováváme po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Udělíte-li nám souhlas k zařazení do databáze pro další výběrová řízení, budeme Vaše údaje zpracovávat po dobu trvání Vašeho souhlasu a to 5 let. Berete na vědomí a byl jste poučen o Vašich zákonných právech, a to konkrétně o:

 • právu přístupu ke svým osobním údajům
 • právu požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů pokud se domníváte nebo zjistíte, že my nebo námi pověřené třetí osoby provádíme zpracování Vašich osobních údajů, které je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu s příslušnými právními předpisy, zejména jsou-li Vaše osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování nebo již nejsou splněny podmínky pro jejich další zpracování, a to v souladu s příslušnými ustanoveními článku 16, 17 a 18 Nařízení
 • právu svůj souhlas kdykoliv odvolat
 • právu podat stížnost proti zpracování svých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, PSČ 170 00, Praha 7, www.uoou.cz.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně zpracování Vaších osobních údajů nás můžete kontaktovat písemně na suez@teamio.eu.

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.