SERVISNÍ TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ

  • Doporučujeme
  • Brno-město

Společnost Eiskon spol. s r.o. se zabývá vybavením cukráren, kaváren a gastronomických zařízení. Na českém existujeme již od roku 1995 a našimi obchodními partnery a dodavateli jsou světový výrobci a leadři v našem oboru. Do stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti nyní hledáme nového kolegu na pozici SERVISNÍ TECHNIK  CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ

Nabízíme poctivou a zajímavou práci, vše potřebné tě doučíme. V případě, že se osvědčíš, získáš lukrativní místo mezi nejlepšími techniky těch nejznámějších světových značek.

CO DO VÁS OČEKÁVÁME

  • SŠ nebo vyučený s maturitou ( CHLAĎAŘ )
  • Řp sk. B - aktivní řidič
  • Manuální zručnost
  • Profesionální vystupování, samostatnost, komunikativnost
  • Časová flexibilita ( časté cesty v rámci ČR a SR )
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost AJ vítána

CO VÁM NABÍZÍME

  • Práci na plný úvazek
  • Plat 35000 - 45000,-Kč/měsíčně
  • Osobní ohodnocení a prémie
  • Školení a vzdělávací kurzy v ČR i zahraničí
  • Mobilní telefon, stravenky
  • Práce v moderním a novém prostředí v klidné části Brna
  • Mladý a přátelský kolektiv

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:

  • SERVIS CHLAZENÍ
  • servis zmrzlinových strojů a dalšího gastro zařízení
  • dovoz, instalace a zaškolení strojů u zákazníka
  • technická podpora pro zákazníky

Pokud si Vás vybereme, dostanete příležitost ukázat, co ve Vás je. Vše co bude potřeba Vás naučíme.

Oslovila Vás tato výzva? Pokud ano, pošlete nám životopis, těšíme se na Vás!

 Požadavky

  • Činnosti na technických zařízeních - ostatní

Požadavky

  • Jiná způsobilost

Umístění pracovní pozice

"EISKON" spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–45 000 Kč
Pracoviště: Karásek 1g, 621 00 Brno
Kontaktní osoba: Petr Petr Špička
E-mail: spicka@eiskon.cz
Telefon: 724186444
ID inzerátu: 449237