logo

Software Engineer macOS / C++

  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

V ČEM SPOČÍVÁ PRÁCE VÝVOJÁŘE MACOS APLIKACÍ

Spolu budeme vyvíjet ESET security produkty, které chrání uživatele využívající zařízení macOS. Používáme při tom nejmodernejší Apple technologie, při čemž agilně pracujeme na všech vrstvách - od systémových služeb až po uživatelské rozhraní.
Chceme se podělit o radost z vývoje skvělých produktů, které pomáhají chránit miliony uživatelů po celém světě, o příležitost naučit se něco nového každý den a možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi. K tomu ještě přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí. Odměňovací systém s širokou škálou firemních benefitů je už jen třešničkou na dortu.

KDE A S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI PRACUJEME

Většina našich aplikací používá Swift a C++. V našich projektech zahrnujících uživatelské rozhrání využíváme Cocoa knihovnu. Všechna zdrojová data jsou uložena v Bitbucket, používame Jira a pro naše vnitřní komunikaci Confluence wiki.

V macOS týmu máme pro tebe místo, ať už jsi junior nebo senior - pro začátek stačí, pokud umíš programovat v C++ (nebo příbuzném jazyce) a vývoj tě baví. Oceníme, pokud budeš mít zkušenosti s Apple technologiemi. Teď už stačí jen pár kliknutí: Odeslat nám svůj životopis a více o samotné práci, zajímavých projektech, široké nabídce benefitů, pracovním prostředí, agilním způsobu vývoje, kulečníku a grilování na naší terase ti rádi řekneme na osobním setkání.

Výhody:
Bezedné nápoje pro všechny! Dopřej si kávu, čaj, džusy a další nápoje, co hrdlo ráčí.
Hladový u nás taky nebudeš. Na každý pracovní den u nás dostaneš stravné lístky, které plně hradíme. No a kdyby ti vyhládlo během tvého pracovního nasazení, ve společné kuchyňce najdeš celý den zdravé občerstvení.
Je nám jedno jestli jezdíš do práce autem, na kole, nebo chodíš pešky. Měsíční příspěvek na dopravu dostává každý bez rozdílu.
Jsme také přesvědčení, že pro každého by měla být rodina na prvním místě. A proto při významných živnotních událostech jako jsou svatba nebo narození dítěte od nás kromě gratulace dostaneš i finanční příspěvek.
Lék na věčnou mladost zatím k dispozici nemáme. Dokud ho ale nevynaleznou budeme našim zaměstnancům přispívat na důchodové nebožpojištění.
Pracuj naplno, užívej si naplno. Za tímto heslem si stojíme a proto po celý rok našim zaměstnancům připravujeme mnoho ackcí, aktivit a dalších příležitostí na společný oddych a zábavu.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

ESET Research Czech Republic s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–50 000 Kč
Pracoviště: Palachovo náměstí 799/5, 62500 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bc. Kovaříková Hana
E-mail: hana.kovarikova@eset.cz
ID inzerátu: 455518

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: Bc. Kovaříková Hana

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.