logo

TRUHLÁŘ / Pracovník v nábytkářské výrobě

  • Kladno
  • HPP

Popis

UNiBON se velmi dynamicky rozvíjí a proto do našeho výrobního týmu stále hledáme nové kolegy a kolegyně. Nabízíme různorodou práci s možností zapojení kreativity v novém moderním prostředí a fajn kolektivu. Uplatnění u nás najdou především manuálně zruční kolegové napříč všemi výrobními odděleními jako je truhlárna, lakovna, kovovýroba, CNC pracoviště, oddělení finálních prací + instalační práce u klientů v zahraničí. Pracujeme v jednosměnném ranním provozu.

- Pracovník v oddělení truhlárny - kompletace, obsluha strojů

Pro ruční a strojní opracovávání našich výrobků a jejich kompletování hledáme zručné spolupracovníky. Mezi základní podmínky každého uchazeče patří manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a vynikající pracovní morálka.

V případě zručnosti při finálních kompletacích nábytku je možnost občasných výjezdů s našim instalačním týmem do Německa a jiných evropských států. Náplní práce je v takovém případě přeprava zakázky a instalace našich výrobků přímo u klienta (naložení, vyložení, stěhování, kompletace nábytku, úklid apod.).

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se velmi podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na našich webových stránkách www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: Zuzana Kyznarová
E-mail: hr@unibon.cz
Telefon: 605296015

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.