Topič - hasič

  • Nymburk
  • HPP
  • nástup ihned

Temac je přední středoevropský výrobce a distributor průmyslového těsnění. Sídlí ve Zvěřínku (okres Nymburk). Hledáme do kotelny topináře - hasiče.

Náplň práce: Obsluha plynových kotlů pro výrobu páry a tepla; obsluha a servis předávacích stanic v závodě; rekuperace - kontrola a měření teplot, restartování v případě poruchy; kompresory - kontrola a měření teplot, restartování v případě poruchy; vodárna - kontrola a měření tlaků, čištění filtrů, doplňování soli a chemikálií v úpravně vody; kotelna - běžná údržba zařízení v prostorách kotelny a předávacích stanic; protipožární dohled - ve všech budovách a přilehlých prostorech fa. TEMAC a.s. (kontrola stanovišť s hasícími prostředky, jejich doplňování , popřípadě výměna nefunkčních za funkční).

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, samostatné rozhodování, manuelní zručnost, schopnost vykonávat práci v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny - denní, noční).

Nabízíme: dlouhodobou spolupráci a zázemí solidní firmy se stoletou historií, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dní dovolené navíc (celkem 25 dnů), 3 sick days v roce, odměna za 100% docházku, odměna za pracovní výkon, příplatky (víkendy, pohotovst, noční, svátky);

Zájemci se moho hlásit e.mailem, telefonicky od 8:00 do 15:30 nebo osobně Po - Pá od 8:30 - 15:00 hod.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 21 500–40 000 Kč
Pracoviště: Nymburská 53, 28913 Zvěřínek
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Veronika Gottová
E-mail: sekretariat@temac.cz
Telefon: 724 127 536
ID inzerátu: 468927