logo

Chemický technik - plánovač

  • Nymburk
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Zaručujeme smysluplnou a naplňující práci pro osobu, která se zajímá o chemii a chemické procesy. Zajistíme aktivní odbornou podporu při realizaci projektů průmyslových těsnění.

Pracovní zařazení: Oddělení pro výzkum a vývoj průmyslového těsnění.
O čem ta práce je?
Práce souvisí s vývojem unikátní výrobků - vláknito-pryžových těsnících desek. Nejširší pole možností pro člověka, kterého chemie opravdu fascinuje. Klíčová pozice pro rozvoj podniku jako celku.
Tato práce se také týká odborného dohledu nad technologií výroby desek a její zdokonalování.

Náplň práce: vývoj nových produktů, hledání a vývoj nových formulací s cílem zlepšit a vytvořit nové vlastnosti těsnících desek nebo zlepšení jejich výrobní technologie, sledování trendů v oblasti těsnění, hlavně pak s požadavky výroby bez asbestových desek, provádění zkoušek parametrů odolnosti těsnících materiálů podle norem, analýza výpočetních metod přírubových spojení s těsností, vlivem vlastností materiálů na mechanické parametry těsnění, účast na mezinárodních akcích (výstavách, konferencích) věnovaných rozvoji průmyslu;

Klíčové kompetence: odborné kompetence, vysokoškolské vzdělání chemického zaměření, praxe v oboru výhodou;

Vlastnosti: analytické myšlení, všímavost a trpělivost, výrazné zaměření na výsledek, dobrá schopnost učení, kreativita, iniciativa a schopnost pracovat samostatně, flexibilita, odpovědnost za výsledky své práce;

Jazykové kompetence: výhodou je znalost češtiny a angličtiny na komunikační úrovni, znalost dalších jazyků (ruština, němčina) je vítaná;

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, dlouhodobou spolupráci, stravenky, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na vzdělávání, podnikové odbory, odměna za životní a pracovní jubileum.
Jsme připraveni přijmout na tuto pozici talentovaného studenta, který právě dokončil studium v oboru chemie. Nástup možný IHNED.

Kontaktovat nás můžete e-mailem, telefonicky nebo osobně Po, St v době od 8:00 - 15:00 hod. a Pá v době od 8:00 - 12:00 hod.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000 Kč
Pracoviště: Nymburská 53, 28913 Zvěřínek
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Veronika Gottová
E-mail: sekretariat@temac.cz
Telefon: 724 127 536
ID inzerátu: 468933

Kontaktní údaje

Pokud zadavatel v inzerátu uvádí preferovaný způsob komunikace, respektujte ho, prosím.

Kontaktní osoba: Veronika Gottová
Telefon: 724 127 536

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.