Vlásenkář/ka - maskér/ka

  • Mladá Boleslav
  • HPP, Zkrácený úvazek
  • nástup ihned

Popis

Prvotní kontakt

tel. 724 371 746 (Po - Pá  8.00 - 16.00 hod.)

Do našeho kolektivu hledáme nového člena se vztahem k divadlu, nabízíme práci v zajímavém prostředí Městského divadla v Mladé Boleslavi, vstupenky na představení za režijní ceny

Náplň práce:

- úprava účinkujících herců při domácích i zájezdových představeních

- maskérské práce pro jednotlivé divadelní role

- výroba a úpravy divadelních vlásenek, plnovousů a knírů, příčesků, brad, copů, řas, obočí a ostatních vlasových doplňků v dobovém i civilním provedení

- potřebná manuální zručnost, estetické cítění, kreativita, časová flexibilita, zodpovědnost, schopnost řešit stresové situace, spolehlivost a dochvilnost

- pracovní doba - nepravidelná, pružná, dělené směny, pondělí - sobota

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost - vyučení v oboru kadeřník/vlásenkář výhodou

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie - osobní ohodnocení, odměny

Umístění pracovní pozice

Městské divadlo Mladá Boleslav

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 18 000–21 370 Kč
Pracoviště: Palackého 263, 29380 Mladá Boleslav
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Kulhavá
E-mail: vedouciprovozu@mdmb.cz
Telefon: 724371746
ID inzerátu: 486462