Klientský servis i pro absolventy, Řídící pracovníci servisních služeb a reklamací

  • Praha
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme především lidi, kteří mají chuť si vydělat, strop neexistuje. Nabíráme také studenty či brigádníky a možnost pracovat part-time. Práce je také vhodná pro studenty ekonomie. kteří získají výbornou praxi.

Náplň:

  • komunikace s potencionálními klienty o možnostech obchodování
  • prezentace společnosti a jejich služeb
  • assistence při zakládání klientských účtů
  • informování klientů a aktuální situaci na sledovaných trzích

Požadujeme:

  • ukončené SŠ/SOU
  • výborný český nebo slovenský jazyk
  • běžnou znalost práce na PC a internetu
  • trestní bezúhonnost a spolehlivost
  • chuť a ochotu učit se novým věcem
  • tah na branku
  • vysoké pracovní nasazení

Výhody:
Bonusy/prémie, provize z pradeje, Manažerský motivační program, flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

RELIANTCO INVESTMENTS LTD, organizační složka

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 20 — 40 tisíc
Pracoviště: Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Cizince
Kontaktní osoba: Simon Sikora
E-mail: kariera@ufx.com
ID inzerátu: 53184

Aktuálně zde hledá novou práci 200 lidí.