DENNÍ NEBO NOČNÍ ADMINISTRÁTOR VÝROBY - vhodné i pro absolventy

Zaujal vás tento inzerát? Odpovědět
  • Doporučujeme
  • · TOP zaměstnavatel
  • · Praha-východ
  • · HPP
  • · nástup ihned
  • · Pro absolventy

Popis

Nejsi jen administrativa. Držíš výrobu v chodu.
Pokud máš rád/a pořádek v datech, umíš přemýšlet v souvislostech a baví tě práce, bez které by provoz nefungoval, možná hledáme právě tebe. Budeš důležitou součástí provozu, která propojuje systém, výrobu i logistiku tak, aby všechno běželo hladce a zákazníkům odcházelo jen zboží v top kvalitě.

Do Titbitu s.r.o. hledáme dva nové parťáky – jednoho na denní a druhého na noční směny. Jsme česká společnost a jeden z lídrů v dovozu exotického ovoce a zeleniny ve střední a východní Evropě. Zároveň však vyvíjíme vlastní technologie a unikátní stroje, které pomáhají snižovat plýtvání potravinami, a tím věříme, že měníme svět k lepšímu. A ty můžeš být u toho! Každý den pracujeme s exotickým ovocem a zeleninou z celého světa a zakládáme si na tom, aby k našim zákazníkům odcházelo pouze zboží, které splňuje vysoké nároky na kvalitu, čerstvost a vzhled.

Co budeš dělat 

  • pracovat v informačním systému KARAT

  • stahovat a zadávat objednávky

  • kompletovat podklady pro výrobu a logistiku

  • generovat výrobní příkazy a převodní listy do výroby

  • kontrolovat převody zásob mezi sklady

  • vytvářet dodací listy

  • pracovat v režimu krátkého a dlouhého týdne včetně víkendů - pro denního administrátora v čase 6.00 – 18.00 a pro nočního administrátora v čase 18.00 – 6.00

Co budeš pro práci potřebovat

  • umíš přemýšlet v souvislostech

  • máš zkušenost s podobnou administrativní prací

  • umíš pracovat s MS Word, Excell a Outlookem, zkušenost s KARATEM (nebo jiným provozním systémem) je plus

  • zvládáš si samostatně organizovat práci

  • v datech a dokumentech máš rád/a pořádek, jsi pečlivý/á

Co Ti za to nabízíme

  • pracovní smlouvu na HPP, po odpracovaném roce smlouvu na dobu neurčitou

  • u denního - nástupní mzdu 37 000 Kč, po zkušební době navýšení na 39 000 Kč

  • u nočního - nástupní mzdu 40 000 Kč, po zkušební době navýšení na 42 000 Kč

  • stravenkový paušál

  • 3 sick days

  • Multisport kartu

  • možnost nákupu firemního zboží za nákupní ceny a ovoce a zeleninu druhé jakosti zdarma

  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

  • možnost profesního růstu a odborného rozvoje

  • pracoviště v Praze – Uhříněvsi, od léta pak v novém moderním skladu v Čelákovicích

Pokud tě pozice zaujala, dej nám o sobě vědět. Pojď spolu s námi ukazovat, že ovoce a zelenina umí víc, než si většina lidí myslí. Pošli svůj životopis na e-mail: hiring@titbit.cz 

Ochrana osobních údajů Odesláním životopisu uděluješ společnosti TITBIT, s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Údaje nebudou předány třetím stranám a budou použity výhradně pro náborové účely.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)