Reference zákazníků

Přidejte se k firmám, které úspěšně získávají nové zaměstance díky pracovnímu portálu Personálka.cz. → To mě zajímá

S pracovním portálem Personálka.cz spolupracujeme již dlouhá léta a jsme velice spokojeni. Máme několik středisek po celé České republice a vždy, když hledáme na tyto pozice nové uchazeče, máme možnost za opravdu dobrou cenu podat jakýkoliv počet inzercí. Spolupráci určitě vřele doporučuji.

Logo Hrubý autodoprava s.r.o
Radka Benešová
Hrubý autodoprava s.r.o.

V rámci výběrových řízení používáme celou řadu inzercí a sociálních sítí, s Personálka.cz spolupracujeme již 3 rokem a s poměrem cena/výkon jsme spokojeni. Při nabídkách či konzultacích jsou zástupci portálu Personálka.cz vždy ochotní a vstřícní. Spolupráci můžeme doporučit i ostatním firmám a institucím, které se potýkají s nedostatkem kvalitní pracovní síly, neboť Personálka.cz oslovuje širokou veřejnost.

Logo Moravskoslezský kraj
Ing. Denisa Novotná, DiS.
Krajský úřad Moravskoslezského kraje

V dnešní záplavě webů nabízejících práci je opravdu těžké zvolit si ten nejefektivnější. A protože nic se neděje náhodně, portál Personálka.cz nás oslovil v ten nejlepší okamžik a pomohl nám efektivně s hledáním nových zaměstnanců. Vlastní správa inzerátů, cílené vyhledávání, poměr cena a množství, pořadí zobrazování – jednoznačné klady, proč bychom se opět v případě potřeby rozhodli pro tento portál. Vřele doporučím i ostatním.

Logo OPTYS, spol. s r.o.
Gabriela Grossmannová
OPTYS, spol. s r.o.

Personálka.cz se od první chvíle stala kvalitním partnerem při rozšiřování našeho týmu. Zažili jsme přímo smršť reakcí od uchazečů, po dlouhé době jsme si mohli vybírat. Navíc jsme získali kvalitní servis za velmi rozumnou cenu. Personálka.cz se vám rozhodně vyplatí!

Logo Tekro, spol. s r.o.
Jana Dušková
Tekro, spol. s r.o.

Dlouhodobě se potýkáme s nedostatkem kvalitních zaměstnanců, a proto jsme vyzkoušeli inzerci na pracovním portálu Personálka.cz. Spolupracujeme již třetím rokem a za tu dobu se Personálka.cz stala nedílnou součástí našich náborových aktivit. Vždy se nám ozval dostatečný počet uchazečů, ze kterých jsme si vybrali. To vše s výborným poměrem cena/výkon. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Logo Cymedica spol. s r.o.
Zdeňka Vlčková
Cymedica spol. s r.o.

Pracovní portál Personálka.cz se stal nedílnou součástí našeho náboru. Oceňujeme přehlednost a jednoduchost práce při zadávání pracovní nabídky či následné úpravy. Komunikace s konzultanty funguje dobře, jsou ochotní poradit a zvolit vhodnou nabídku. Velice dobrý ohlas ze strany uchazečů při otázce, kde se s naší nabídkou práce setkali. Výhodný je předplacený inzertní balíček na rok, který umožňuje zefektivňovat inzeráty a celé výběrové řízení.

Logo SENCO Příbram spol. s r.o.
Bc. Monika Hovorková
SENCO Příbram spol. s r.o.

Pracovní portál Personálka.cz využíváme od dubna 2022. Spolupráce je skvělá, personál ochotný. S portálem se pracuje jednoduše. Líbí se mi, že si mohu inzeráty spravovat sama dle potřeby. Výhodou je i archiv inzerátů. Pár dní po zadání inzerátu mám vždy dostatek zájemců pro výběrové řízení. Určitě budeme i nadále pokračovat ve využívání těchto služeb. Tento portál je velkou pomocí pro personalisty.

Logo Domovy sociálních služeb Litvínov
Ing. Veronika Brokešová
Domovy sociálních služeb Litvínov

Na začátku jsme byli trochu skeptičtí, ale brzy jsme změnili názor. Inzerce na Personálka.cz fungovala skvěle a navíc jsme při náboru dost ušetřili. Doporučujeme firmám, které stejně jako my hledají spolehlivé místo pro inzerci, které není předražené.

Logo MERCI, s.r.o.
Martina Holzmannová
MERCI, s.r.o.

Personálka.cz je pro nás důležitý nástroj pro nábor zaměstnanců. Jsme spokojeni s funkčností a intuitivním ovládáním systému. Spolupráce je profesionální, ceníme si milého přístupu po celou dobu. Doporučujeme služby Personálka.cz firmám hledajícím efektivní a přátelské řešení pro nábor zaměstnanců. Poměr cena/výkon je pro nás optimální. Celkově skvělá zkušenost!

Logo BERGER BOHEMIA a.s.
Mgr. Tereza Hříšná
BERGER BOHEMIA a.s.

Webové stránky Personálka.cz hodnotím velmi kladně. Jsou přehledné, vkládání inzerce je snadné, navíc je možnost velmi rychle aktualizovat již archivovaný inzerát, úprava inzerátu a benefitů je výborná. Navíc mám možnost topovat inzeráty a vidím množství zájemců. Konzultanti jsou ochotní, nápomocni a trpěliví. Poměr cena/množství inzerátů je velmi výhodný. Doporučuji.

Logo ŠKODA EKOVA a.s.
Jarmila Gaubová
ŠKODA EKOVA a.s.

Personálka.cz nám v roce 2022, kdy jsem zakládal novou společnost, výrazně pomohla s posílením vznikajícího týmu řidičů. Průběh spolupráce hodnotím velmi kladně – dva telefonáty, zaplatit fakturu a vše funguje. Spolupráci s Personálkou doporučuji i dalším firmám. Ideální je, že si inzerci můžete sami moderovat a inzeráty přidávat podle potřeby. Poměr cena/výkon ideální.

Logo L.I.T. Cargo Czechia s.r.o.
Michael Kadeřávek
L.I.T. Cargo Czechia s.r.o.

Službu Personálka.cz máme předplacenou již třetí rok a stala se pro nás jedním z důležitých míst pro nábor nových zaměstnanců. Průběh spolupráce hodnotíme kladně – na zveřejněné inzeráty se zájemci ozývají a poměr cena/výkon, kdy můžeme inzerovat několik pracovních pozic za velmi příjemnou cenu po celý rok, je super. Také oceňujeme pomoc zákaznického servisu, který nám v případě našeho pracovního vytížení pomůže se zadáním inzerátů. Personálku mohu ostatním firmám doporučit jako další nástroj pro nábor zaměstnanců.

Logo AGRO CS a.s.
Ing. Petra Šrůtková
AGRO CS a.s.

Na portál Personálka.cz jsme se obrátili koncem roku 2023 s žádostí o pomoc při hledání vyučujících cizích jazyků. Jeho zástupci na naši poptávku spojenou s dotazem, jaký balíček je pro nás ideální, reagovali do pár hodin. Jakmile jsme uhradili tarifní balíček, dostali jsme přihlašovací údaje do systému a ihned zveřejnili tři inzeráty. Už do pár dnů se nám dostalo několik desítek odpovědí, a tak jsme měli široké portfolio uchazečů o námi zveřejněné pozice, které máme v současné době téměř obsazené. Z Personálka.cz nás ještě několikrát kontaktovali s tipy na úpravu pracovních nabídek, aby se z nich staly ještě atraktivnější inzeráty. Spolupráci bychom doporučili i dalším firmám.

Logo Střední škola knižní kultury s.r.o.
Ing. Nikola Dvořáková
Střední škola knižní kultury s.r.o.

Portál Personálka.cz využíváme už třetím rokem k posílení našich náborových aktivit. Oceňujeme vstřícný a aktivní přístup, rychlé jednání a to, že vše funguje, jak bylo domluveno – navíc za přijatelnou cenu. Pracovní prostředí portálu je příjemné a zadávání inzerátů je rychlé a uživatelsky jednoduché. Ráda tuto službu doporučím i ostatním kolegům v oboru.

Logo Kayaku Safety Systems Europe a.s.
Irena Šťastná
Kayaku Safety Systems Europe a.s.

Spolupráci s portálem Personálka.cz hodnotíme velice kladně. Personálka.cz se stala významným partnerem v našem procesu náboru pracovníků v oblasti strojírenské výroby. Jsme s jejich službami nadmíru spokojeni, jejich uživatelsky příjemná platforma nám umožňuje rychle a efektivně spravovat inzeráty, což přispívá k plynulému průběhu našich náborových procesů. Navíc oceňujeme atraktivní cenovou politiku, která umožňuje vkládat neomezené množství inzerátů za velmi příjemné ceny. Tato kombinace kvality služeb, uživatelského komfortu a rozsáhlé dostupnosti mezi uchazeči nám dává jistotu, že jsme výběrem služeb Personálka.cz udělali správně a rádi tento portál doporučíme každé firmě hledající efektivní a cenově výhodné řešení pro personální nábor.

Logo SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.
Ing. Iveta Vítková
SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.

Pracovní portál Personálka.cz nám pomáhá obsazovat volné pracovní pozice a stal se nedílnou součástí našich náborových aktivit. Oceňujeme celkové nastavení služby, možnost inzerce po celý rok bez omezení za dobrou cenu. Spolupráci můžeme doporučit i ostatním.

Logo I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o.
Jitka Polášovská
I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o.

S pracovním portálem Personálka.cz jsme začali spolupracovat před rokem, a protože jsme s výsledky velmi spokojeni, spolupráci jsme prodloužili i na letošní rok. Oceňujeme zejména jednorázovou platbu s možností inzerovat po celý rok a tak vyřešit problémy s obsazováním vhodných uchazečů na požadované pracovní pozice. Pracovníci Personálky také pomohou radou se sestavením a úpravou inzerátu. Spolupráci s tímto portálu doporučuji všem, kteří se potýkají s nedostatkem vhodných pracovníků.

Logo JTA – Holding, spol. s r.o.
Ing. Jiřina Hamříková
JTA – Holding, spol. s r.o.

Již přes dva roky s Personálka.cz spolupracujeme a rozhodně ji můžeme doporučit. Permanentně nabíráme nové zaměstnance a přes tento portál máme tak na rok neomezený počet inzerátů za super cenu. Neplatíme za každý inzerát zvlášť vysoké částky jako jinde. Kladně hodnotíme i pracovní prostředí portálu, kde se inzerát dá jednoduše, přehledně a rychle vystavit.

Logo Senior Flexonics Czech s.r.o.
Blanka Čechová
Senior Flexonics Czech s.r.o.

Vzhledem k rozšiřování sítě našich prodejen s nutností náboru nových pracovníků jsme se obrátili na pracovní portál Personálka.cz. Již třetím rokem využíváme jeho služeb a jsme velmi spokojeni s prováděním inzerce, která přinesla naší firmě spoustu uchazečů. Zadávání a obsluha je velmi rychlá a srozumitelná za přijatelnou cenu. Můžeme doporučit dalším zájemcům o personální inzerci.

Logo MAKOVEC a.s.
Vladimír Stančík
MAKOVEC a.s.

S vašimi službami jsem velice spokojena a velmi oceňuji pomoc při zadávání inzerátů. Lidí, kteří se o práci u nás díky portálu Personálka.cz dozví, je hodně, ale každý bohužel není vhodný na tak tvrdou práci, jakou je výroba palet.

Logo Rotom Czech, spol. s r.o.
Miroslava Nováková
Rotom Czech, spol. s r.o.

Ráda bych poděkovala celému kolektivu Personálky za vstřícné a příjemné jednání, okamžité reakce na požadavky, ochotu poradit a zájem o klienta. Inzerce je cenově dostupná, v poměru cena/výkon hodně dobrá. V krátké době se mi podařilo sehnat kvalitní zaměstnance v oboru, kde je pracovníků stálý nedostatek.

Simona Olejníčková
TOP MEDICAL, v.o.s.

S Personálkou inzerujeme třetím rokem a můžeme spolupráci jen doporučit. Je to jedna z možností, kdy se o naší poptávce na obsazení pracovních míst uchazeči rychle dozvěděli a kontaktovali nás. Oceňujeme také pomoc při sestavení inzerátu na volné místo, rychlost zveřejnění a zpětnou vazbu, to vše za přívětivou cenu.

Radka Suchá
Osecká, a.s.

HEAD LOGISTICS s.r.o. o spolupráci s Personálkou

Naše společnost řeší – stejně jako řada dalších firem v dnešní době – obdobný problém, a to nedostatek kvalitních zaměstnanců. Z toho důvodu jsme realizovali průzkum HR společností, které si vedou dobře a mají vynikající reference. Z něj nám pozitivně vyšel pracovní server Personálka.cz, který nabízí široké portfolio nejen pro uchazeče hledající práci, ale i pro zaměstnavatele, kteří shánějí nové kvalitní pracovníky.

S využitím portálu Personálka.cz se nám podařilo rychle a efektivně oslovit nové uchazeče, kteří se následně stali našimi spokojenými zaměstnanci. A proč si myslím, že jsme při náborech zaměstnanců na Personálce uspěšní? Ve všem je především jednoduchost a profesionální přístup celeho týmu pracovního portálu Personálka.cz. Jak se říká, v jednoduchosti je síla… Pokud má totiž potencionální uchazeč k dispozici snadné vyhledávání, které ho zbytečně nezatěžuje, jsou šance, že na pracovní nabídku zareaguje a se zaměstnavatelem se potká na osobním pohovoru, výrazně vyšší.

Jestliže firma hledá profesionální přístup a fungující službu, rozhodně může tento požadavek s klidem svěřit Personálce, která zajistí efektivní inzerci, správné umístění inzerátů nebo korekturu jejich textů. Pokud si navíc s něčím nevím rady, vždy se setkávám se vstřícným přístupem a pomocí k mé plné spokojenosti.

Pracovní server Personálka.cz doporučuji všem nerozhodnutým firmám, které chtějí inzerovat spolehlivě a efektivně. Poměr cena/výkon v případě Personálky považuji za nastandardně dobrý a troufám si tvrdit, že jejich přístup a a nasazení je vyšší než požadovaná cena.

Logo Head Logistics, s.r.o.
Michal Bravený
Head Logistics, s.r.o.

Další významní inzerenti na Personálka.cz

Logo: Vodňanská drůbež, a.s. Logo: Židovské muzeum v Praze Logo: Výstaviště Praha, a.s. Logo: VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků Logo: Autoškola NOBE - Česká republika s.r.o. Logo: TOPTRANS EU, a.s., organizační složka Logo: Energetický regulační úřad Logo: PROFIMED s.r.o. Logo: McDonald's Logo: Fakultní Thomayerova nemocnice Logo: Imperial Karlovy Vary a. s. Logo: LE  & CO - Ing. Jiří Lenc, s.r.o. Logo: MOJE AMBULANCE a.s. Logo: Česká pošta, s.p. Logo: POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. Logo: PRESSOL Tschechien s.r.o. Logo: HARTMANN - RICO a.s. Logo: S.W Workspace holding a.s. Logo: ManpowerGroup s.r.o.