Údržbář elektrikář

  • Louny
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Koho hledáme

zodpovědné, samostatné pracovníky, které zajímá a baví práce ve strojírenském prostředí

Co vás čeká

  • údržba strojního zařízení a budovy
  • zajímavá práce se špičkovými stroji a systémy
  • nepřetržitý provoz, krátký / dlouhý týden (12 h směny)

Očekáváme

  • vyučení v oboru elektro, min. §6 vyhl. 50/1978 Sb.
  • manuální zručnost, praxe na obdobné pozici vítána
  • zodpovědný přístup k práci, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • vhodné i pro čerstvého absolventa oboru ELEKTROTECHNIK - zaučíme

Nabízíme

  • propracovaný bonusový systém (pololetní a měsíční odměny, dovolená navíc, penzijní pojištění, věrnostní odměny, dopravné, teambuildingy...)
  • dotované závodní stravování / stravenky
  • stabilní a přátelské prostředí rodinné firmy
  • důkladné zaškolení, vhodné i pro čerstvé absolventy a uchazeče bez praxe
  • součástí každého pohovoru je prohlídka konkrétního pracoviště

Umístění pracovní pozice

ISHIMITSU MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Václava Majera 2730, 44001 Louny
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Ekrtová
E-mail: hr@ishimitsu.cz
Telefon: 415930414
ID inzerátu: 136138

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.