OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - region severní Čechy

  • Příbram
  • nástup ihned

Baví Tě cestovat, máš obchodního ducha a rád komunikuješ s lidmi? Hledáme do našeho týmu přesně takového kandidáta.

Náplň práce:

  • komplexní péče o stávající klienty v přiděleném regionu (severní Čechy)
  • tvorba a realizace strategie pro jednotlivé partnery, marketingové aktivity, školení, technická podpora
  • akvizice nových zákazníků
  • reporting a zpětná vazba z trhu

Nabízíme:

  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
  • zázemí stabilní firmy se silnými rozvojovými záměry
  • automobil, notebook, mobil i k soukromým účelům
  • mzdové podmínky v souladu s interními předpisy (fix + motivující pohyblivá složka dle plnění plánovaných úkolů)
  • zajímavé benefity včetně poskytování pololetních, ročních a mimořádných odměn
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme:

  • profesionalita, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita
  • ÚSO/VŠ vzdělání se zaměřením na obchod
  • odborná praxe v obchodní činnosti vítána
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • výborné komunikační schopnosti
  • ochota a chuť cestovat
  • místo bydliště v přiděleném regionu výhodou
  • nástup dle dohody

Společnost RAVAK a.s. působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě. Značka RAVAK přináší krásné a praktické koupelny, promyšlené do posledního detailu. RAVAK dodává svým zákazníkům vany, sprchové kouty, umyvadla, ale i další chytré koupelnové doplňky. Mezi nimi praktický nábytek do každé koupelny a také vysoce kvalitní, elegantní a dostupné vodovodní baterie.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Obecnická 285, 261 01 Příbram I
Kontaktní osoba: Ing. Jan Triner
E-mail: jan.triner@ravak.com
Telefon: 318427234
ID inzerátu: 165429

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.